'Nameja gredzena' pirmizrāde būs vienlaikus vairākos Latvijas kinoteātros
Foto: Publicitātes attēls

Vērienīgā Latvijas leģendu filma "Nameja gredzens" janvārī piedzīvos pirmizrādi vienlaikus visos lielākajos kinoteātros Latvijā. Pirmizrādes apmeklētājiem būs iespēja pirms seansa redzēt tiešraidi no svinīgās "Nameja gredzens" prezentācijas Rīgā ar filmas veidotāju un aktieru līdzdalību, portālu "Delfi" informē filmas veidotāji.

"Filma "Nameja gredzens" ir leģenda par to, ka ikvienam ir tiesības būt brīvam, taču arī brīvība katram uzliek zināmus pienākumus, un katrs pats par to ir atbildīgs. Vēlamies, lai pirmizrādes svētku sajūta pārņem skatītājus visā Latvijā un pateicoties LMT atbalstam, tas arī būs iespējams. Tiekamies kinoteātros!" saka Aigars Grauba, filmas "Nameja gredzens" režisors.

Filma "Nameja gredzens" stāsta par 13. gadsimta leģendu, kur pēc Zemgales valdnieka Viestura nāves par karali kļūst jaunais Namejs. Viņa uzdevums ir nosargāt savu zemi un tautu pret krustnešu tīkojumiem.

Filmas "Nameja gredzens" producents ir Andrejs Ēķis, scenārija autori – Aigars Grauba un Makss Kinnings no Lielbritānijas.

Nameja lomu filmā atveido zviedru aktieris Edvīns Endre, kurš Latvijas skatītājiem pazīstams no seriāla "Vikingi". Galvenajās lomās būs redzami arī lietuviešu uzlecošā zvaigzne Aiste Dirziute un Džeimss Blūrs no Lielbritānijas. Tāpat arī filmā spēlē latviešu aktieri Andris Keišs, Artūrs Skrastiņš, Dainis Grūbe, Lauris Dzelzītis, Ivo Martinsons, Elīna Vāne un citi.

"Filma "Nameja gredzens" ir par leģendām, par uzvarām un apņēmību darīt, kas raksturo arī mūsdienu Latvijas sasniegumus. Lai "Nameja gredzena" stāsts izskanētu pēc iespējas plašāk, pirmo reizi īstenosim nebijušu tiešraides projektu – ar mobilo tehnoloģiju palīdzību savienosim visus Latvijas kinoteātrus vienotā kultūras tīklā," stāsta LMT prezidents Juris Binde.

"Nameja gredzens" pirmizrāde visā Latvijā notiks 2018. gada 17. janvārī plkst. 19.00. Biļetes uz filmas pirmizrādi un turpmākajiem seansiem no šodienas, 21. decembra pieejamas iepriekšpārdošanā lielāko Latvijas kinoteātru kasēs un interneta vietnēs.

Tiešraide no "Nameja gredzens" pirmizrādes pasākuma Rīgā būs skatāma arī LMT Viedtelevīzijā, lietotnē "LMT Straume " un internetā, kur, gaidot filmas pirmizrādi uz lielajiem ekrāniem, skatītājiem ir iespēja ieskatīties unikālās filmas "Nameja gredzens" aizkadra epizodēs.

Source

DELFI Kultūra

Tags

Aigars Grauba filma Nameja gredzens Jaunākās filmas
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form