Līdz ar vēsturiskā spiegu trillera "Suflieris" pirmizrādi, LMT Viedtelevīzija piedāvā video ieskatu filmas tapšanas aizkadrā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Vēsturiskais spiegu trilleris "Suflieris" ir Igaunijas, Latvijas, Somijas un Lietuvas kopražojums, kas stāsta par militārā izlūkdienesta aģentu, kurš dzen pēdas noslēpumainam Padomju Savienības dubultaģentam Otrā Pasaules kara priekšvakarā. Viens no filmas centrālajiem notikumiem ir padomju armijas ienākšana Igaunijā.

Filmas aizkadru sērijā par pieredzi tās veidošanā dalās producents Jānis Kalējs un igauņu režisors Margus Paju. Aktieris Kaspars Znotiņš stāsta par jaunām prasmēm, kas viņam bija jāapgūst, strādājot pie filmas.

Savukārt komponists Rihards Zaļupe dalās patīkami satraucošā pieredzē par mūzikas radīšanu un ierakstīšanu sadarbībā ar Ēriku Ešenvaldu. Un tā kā filma oriģināli ir igauņu. nevis latviešu valodā, Toms Harjo stāsta, kā viņam veicās ar igauņu aktiera dublāžu.

Spiegu trillera "Suflieris" aizkadru video stāsts skatāms arī LMT Viedtelevīzijā un internetā.

Lasi vēl
 
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.