Šī gada 2. decembrī, uz lielajiem ekrāniem visā Latvijā nonāks aizraujošs stāsts visai ģimenei - filma "Ziemassvētki džungļos". Igaunijas un Latvijas kopražojuma filma vēstīs par eksotiskiem piedzīvojumiem tālā pasaules malā, kur desmitgadīgā filmas varone Paula dodas meklēt Ziemassvētku šamani.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Džungļos meiteni pārsteigs negaidīti notikumu pavērsieni un viņa iegūst neparastus, jaunus draugus, tā par filmu raksta tās veidotāji.

"Ziemassvētki džungļos" ir pirmā Latvijas filma, kas gandrīz pilnībā nofilmēta ārpus Latvijas. Filmas komanda un aktieri - Māris Olte, Inga Alsiņa-Lasmane, Rebeka Šuksta un Elizabete Liepa – gandrīz divus mēnešus pavadīja eksotiskajā Indonēzijā, kopā ar vietējiem aktieriem un filmēšanas palīgiem strādājot pie tās veidošanas.

Noskaties! Kinoteātros nonāks eksotiskā piedzīvojumu filma 'Ziemassvētki džungļos'
Foto: Publicitātes foto

Filmēšanas pieredze arī galvenās lomas atveidotājai Rebekai bija īsts piedzīvojums: "Tur bija tik karsti! Katru dienu kā viskarstākajā vasarā. Taču cilvēki bija ļoti laipni, kaut arī viņu ēdiens ir diezgan jocīgs. Filmēšanas laukumā es satiku dzīvniekus, kādus pie mums var redzēt tikai zoodarzā – tur bija pat īsts, dzīvs pitons! Un milzu papagailis, un īpaši aizsargājamais degunragputns," Indonēzijā piedzīvoto atceras meitene.

"Ziemassvētki džungļos" stāsta par desmitgadīgo Paulu, kuras ģimene pārcēlusies uz eksotisku valsti, jo tēvs ir ģeologs un strādā zelta raktuvēs. Paula ilgojas pēc Ziemassvētkiem, taču ko darīt, ja nav ziemas? Izrādās, Paulas jaunais draugs Ahims ir dzirdējis, ka arī džungļu biezoknī sastopams Ziemassvētku šamanis. Plāns ir rokā! Tomēr bērni nenojauš, cik bīstami un aizraujoši piedzīvojumi viņus sagaida ceļā: pazemes alas, džungļu gari, kanibāli, neparasti dzīvnieki un daudz kas cits.

Filmā ģimenes tēvu atveido Māris Olte, māti – Inga Alsiņa-Lasmane, vecāko māsu – Elizabete Liepa, apņēmīgo desmitgadnieci Paulu – Rebeka Šuksta. Viņas uzticamā pavadoņa un drauga Ahima lomā iejuties indonēzietis Braidens Pablo Eskobars. Filmas producents un idejas autors ir Roberts Vinovskis, scenārija autore – Lote Eglīte, filmas režisors – Jāks Kilmi, operators – Aigars Sērmukšs.

"Ziemassvētki džungļos" tapusi Studijā "Lokomotīve", sadarbībā ar Igaunijas "Stellar Films".

Lasi vēl
 
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.