Publiskots režisoru Olafa Okonova un Gunitas Grošas jaunās ģimenes spēlfilmas "Vecā dārza noslēpums" treileris, kas Latvijas kinoteātros būs skatāma no 25. janvāra.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Vecā dārza noslēpums" ir piedzīvojumu stāsts visai ģimenei, kurā iesaistītas jaunās tehnoloģijas, ceptas sliekas, īsti ķirbji, dzīvi zirnekļi, spoks un citi notikumu dalībnieki un liecinieki.

Kad skolas bērni Santa, Kaspars, Nils un Keita izraugās bijušā VEF inženiera, pensionāra Armanda veco dārzu ar sagrabējušo busiņu kā izcilu vietu, kur spēlēties, viņi vēl nezina par noslēpumu, kas ieinteresējis izmanīgo un naudaskāro uzņēmēju Kārli. Drīz vien savērpjas dažādi notikumi, un skolas bērniem nākas gan iepazīt divus ne visai apķērīgus ļaundarus, gan arī sadraudzēties ar Armandu un iesaistīties dārza teritorijas aizstāvēšanā un glābšanā. Galu galā atklājas arī noslēpums.

Bērnu lomās iejutušies Roze Baumane, Niks Rapšs, Emīls Pohorželskis un Emīlija Jakubāne. Pieaugušo lomas atveido aktieri Agris Māsēns, Lauris Subatnieks, Imants Strads, Armands Berģis, Inga Alsiņa-Lasmane un Gatis Gāga.

Noskaties! Publiskots jaunās ģimenes filmas 'Vecā dārza noslēpums' treileris
Foto: Publicitātes foto

Filmas galvenais operators ir Mārtiņš Jurevics, operators Ivo Skanstiņš, māksliniece Kristīne Lasmane, montāžas režisore Sandra Alksne, skaņu režisors Jevgenijs Svjatovs, komponisti Andris un Reinis Sējāni, kostīmu māksliniece Berta Vilipsone, grima māksliniece Agita Ilješāne, ražošanas vadītāja Daiga Līcīte un producents Gatis Upmalis. "Vecā dārza noslēpuma" scenārija autors ir igaunis Mihkels Ulmans – viens no profesionālākajiem un atzītākajiem bērnu un ģimenes filmu scenāriju autoriem Igaunijā.

Studija "F.O.R.M.A." ir producējusi tādas spēlfilmas kā "Vectēvs, kas bīstamāks par datoru" (2017, rež. Varis Brasla, no filmu programmas "Latvijas filmas Latvijas simtgadei"), "Džimlai Rūdi rallallā" (2014, rež. Māris Putniņš, Jānis Cimmermanis), "Mazie laupītāji" (2009, rež. Armands Zvirbulis); "Ūdensbumba resnajam runcim" (2004, rež. Varos Brasla) un citas.

Noskaties! Publiskots jaunās ģimenes filmas 'Vecā dārza noslēpums' treileris
Foto: Publicitātes foto

Tags

Inga Alsiņa-Lasmane Armands Berģis Gatis Gāga Imants Strads Lauris Subatnieks
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form