Piedalies īsrecenziju konkursā par filmu 'Piļsāta pi upis'!
Foto: Agnese Zeltiņa

Turpinoties Viestura Kairiša jaunākās filmas "Piļsāta pi upis / Pilsēta pie upes" izrādīšanai Latvijas kinoteātros, filmas veidotāji sadarbībā ar "Delfi" izziņo īsrecenziju konkursu, kura uzvarētāji varēs saņemt dažādas ar filmu saistītas balvas, kā arī "Delfi plus" abonementu.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Jau otro nedēļu pēc kārtas "Piļsāta pi upis" ir skatītākā filma Latvijas kinoteātros – līdz šim to redzējuši jau 28 872 skatītāji.

"Gan sarunās īpašajos seansos, kad ar skatītājiem tiekas filmas veidotāji, gan sociālajos tīklos skatītāji dalās savās domās, filmai veltot daudz atzinīgu vārdu, gan arī pa kādai kritiskai piezīmei. Lai filma nepaliktu tikai mirkļa iespaidos vai iekšējās pārdomās, tiek izsludināts filmas īsrecenziju konkurss," raksta filmas veidotāji.

Līdz 9. februārim (ieskaitot) tiek gaidītas īsrecenzijas, rakstītas brīvā un, galvenais, savā stilā, par filmu "Piļsāta pi upis"; teksta garums 75-150 vārdu. Savu īsrecenzija, norādot autora vārdu un uzvārdu, jānosūta uz epastu pilsetapieupes@egomedia.lv.

Iesūtītos tekstus vērtēs kino kritiķe Daira Āboliņa un rakstnieks Jānis Joņevs.

Pirmās vietas ieguvējs saņems īpaši filmai radīto mākslinieka Reiņa Pētersona pilsētas ainavu un "Delfi plus" gada abonementu. Otrās vietas ieguvējam tiks parakstīts filmas "Piļsāta pi upis" plakāts, bet trešās vietās ieguvējam balvā būs izdevniecības "Jumava" izdotā Gunara Janovska grāmata "Pilsēta pie upes".

Labākie autori tiks paziņoti portālā "Delfi" 13. februārī.

Tags

Pilsēta pie upes
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form