Upīša muzejā notiks saruna ar filmas 'Krimināllieta iesācējam' veidotājiem
Foto: Publicitātes foto

6. februārī plkst. 18.00 Andreja Upīša memoriālajā muzejā Rīgā notiks skatītāju tikšanās ar daudzsēriju filmas "Krimināllieta iesācējam" veidotājiem, informē muzeja pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Sarunā piedalīsies režisors un viens no scenārija autoriem Armands Zvirbulis, aktieri Ritvars Toms Logins, Diāna Krista Stafecka un Ināra Slucka, kā arī producente Arta Ģiga. Sarīkojumu vadīs muzeja vadītāja Ilze Puķe.

"Satikšanās vieta nav izraudzīta nejauši – "Krimināllietas iesācējam" komandai muzejs labi pazīstams, jo šeit tika uzņemtas vairākas daudzsēriju filmas epizodes un Andreja Upīša memoriālā muzeja ekspozīcija īslaicīgi pārtapa izteiksmīgā 20. gadsimta 60. gadu dzīvoklī," stāsta muzeja vadītāja Ilze Puķe.

Daudzsēriju filma veidota pēc latviešu detektīvu meistara Andra Kolberga kriminālromāna "Meklējiet sievieti" motīviem, tās darbība norisinās 1995. gadā un notikumu centrā ir kādas ietekmīgas sievietes nāves izmeklēšana. Filmas producenti ir "Red Dot Media" (Latvija) un "Inscript" (Lietuva).

"Krimināllieta iesācējam" nominēta septiņās kino festivāla "Lielais Kristaps" nominācijās: Labākā daudzsēriju filma, Labākais scenārists, Labākais spēlfilmas režisors, Labākā aktrise galvenajā lomā, Labākais aktieris galvenajā lomā, Labākais aktieris otrā plāna lomā un Labākais kostīmu mākslinieks.

Lasi vēl
 
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.