Uz ekrāniem nonāks jauna ģimenes piedzīvojumu filma 'Vecā dārza noslēpums'
Foto: Publicitātes foto

No 25. janvāra kinoteātros sāks izrādīt piedzīvojumu stāstu visai ģimenei "Vecā dārza noslēpums", kuras režisors ir Olafs Okonovs.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Četri bērni – Santa, Kaspars, Nils un Keita labprāt ielavās un spēlējas bijušā VEF inženiera, pensionāra Armanda vecajā dārzā. Izrādās, ka Armanda dārzā ir ne tikai dzelteni ķirbji un bites, bet arī kāds noslēpums, kas ieinteresējis izmanīgu un naudaskāru uzņēmēju. Drīz vien savērpjas dažādi notikumi, un skolas bērniem nākas iesaistīties dārza teritorijas aizstāvēšanā un glābšanā. Un tad atklājas noslēpums…

Bērnu lomās Roze Baumane, Niks Rapšs, Emīls Pohorželskis un Emīlija Jakubāne. Pieaugušo lomas atveido aktieri Agris Māsēns, Lauris Subatnieks, Imants Strads, Armands Berģis, Inga Alsiņa-Lasmane un Gatis Gāga.

Uz ekrāniem nonāks jauna ģimenes piedzīvojumu filma 'Vecā dārza noslēpums'
Foto: Publicitātes foto

Filmas režisors-inscenētājs ir Olafs Okonovs, režisore Gunita Groša, galvenais operators Mārtiņš Jurevics, operators Ivo Skanstiņš, māksliniece Kristīne Lasmane, montāžas režisore Sandra Alksne, skaņu režisors Jevgenijs Svjatovs, komponisti Andris un Reinis Sējāni, kostīmu māksliniece Berta Vilipsone, grima māksliniece Agita Ilješāne, ražošanas vadītāja Daiga Līcīte un producents Gatis Upmalis. Filmu piedāvā studija F.O.R.M.A..

"Vecā dārza noslēpuma" scenārija autors Mihkels Ulmans ir viens no profesionālākajiem un atzītākajiem bērnu un ģimenes filmu scenāriju autoriem Igaunijā. Viņš ir Igaunijas-Somijas kopražojuma piedzīvojumu ģimenes filmas "Zupas pilsētas slepenā biedrība" (Supilinna salaselts/Secret Society of Souptown), scenārija autors, kas līdz šim ir skatītākā ģimenes filma Igaunijā.

Studija F.O.R.M.A. ir producējusi tādas spēlfilmas kā "Vectēvs, kas bīstamāks par datoru" (2017, rež. Varis Brasla, no filmu programmas "Latvijas filmas Latvijas simtgadei") – TOP2 pēc skatītāju apmeklētības Latvijā 2017.gadā; "Džimlai Rūdi rallallā" (2014, rež. Māris Putniņš, Jānis Cimmermanis) – otra skatītākā TV programma pēc Olimpisko spēļu atklāšanas Sočos 2014. gadā; "Mazie laupītāji" (2009, rež. Armands Zvirbulis); "Ūdensbumba resnajam runcim"(2004, rež. Varis Brasla) u.c.

Uz ekrāniem nonāks jauna ģimenes piedzīvojumu filma 'Vecā dārza noslēpums'
Foto: Publicitātes foto

Tags

Latvijas filmas Latvijas simtgadei Varis Brasla Vectēvs, kas bīstamāks par datoru
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form