Aprīlī Dailes teātris viesosies Krustpilī un Valmierā
Foto: Kaspars Kviesis

Aprīlī Dailes teātris ar izrādi "Divi kapteiņi" viesosies Krustpilī, bet izrādi "Ja tevis vairs nebūtu" rādīs Valmierā, portālu "Delfi" informēja teātra sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Jakovļeva.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

2. aprīlī ar Genādija Ostrovska iestudēto un paša rakstīto melodramatisko komēdiju “Divi kapteiņi” (attēlā) Dailes teātris viesosies Krustpils kultūras namā.

Izrādes notikumi risinās Jaunā gada priekšvakarā, 31. decembrī, Maskavā, kad var notikt visneiedomājamākās lietas un satikties cilvēki, kuri citādi nekad nesatiktos. Te ir neveiksmīgs zaglis, neveiksmīgs pašnāvnieks, neveiksmīgi mīlētāji un pat apšaubāma izskata pingvīni un Baltais lācis. Visi cilvēki nebūt nav vienādi un uz vienu un to pašu skatās dažādi. Taču kā lai dzīvo kopā ar cilvēku, kurš netaisās nomirt ar tevi vienā dienā? Tomēr ir pārliecība, ka Jaunais gads būs labāks nekā iepriekšējais. Iepriekšējā bija daudz laba, bet šajā būs vēl labāk, jo savādāk nemaz nevar būt. Un Maskava asarām netic!

Izrādē spēlē Ģirts Ķesteris, Lauris Subatnieks, Lauris Dzelzītis, Dārta Daneviča, Intars Rešetins, Agnese Zeltiņa, Ieva Segliņa, Aminata Diarra, Hugo Lejiņš, Sarmīte Rubule, Ivars Auziņš, Mārtiņš Počs, Aldis Siliņš un Dainis Gaidelis. Izrādes sākums plkst.16.00.

24. aprīlī Dailes teātris Intara Rešetina iestudēto izrādi “Ja tevis vairs nebūtu” spēlēs Valmieras drāmas teātrī, kur viesosies aktieri Vita Vārpiņa, Artis Robežnieks, Ivars Auziņš un Dārta Daneviča.

Izrādes galvenie varoņi Anna kopā ar Pjēru ir nodzīvojusi gandrīz divdesmit gadus. Tagad viņas dzīvi saindē šaubas un izmisīga vēlme saprast. Reizēm mums liekas, ka mēs kādu pazīstam, bet īstenībā pazīstam tikai šī cilvēka masku. Un vairs nesaprotam, kas īsti ir noticis patiesībā. Mēs vēlamies izvairīties no sīkām, banālām nodevībām... Bet mūsu dzīvesstāsti tik ļoti līdzinās savā neglītumā. Florians Zellers ir franču rakstnieks un dramaturgs, kura darbi ir tulkoti daudzās valodās. Vairākas Zellera lugas ir saņēmušas Moljēra balvu, kas ir Francijas augstākā godalga teātrī. Izrādes sākums plkst. 17.00.

Tags

Dailes teātris Ģirts Ķesteris Lauris Dzelzītis Lauris Subatnieks Valmieras teātris
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form