Atklātā konkursā meklēs jaunu Latvijas Leļļu teātra vadītāju
Foto: Publicitātes attēli

Kultūras ministrija (KM) izsludinājusi atklātu konkursu uz VSIA "Latvijas Leļļu teātris" otra valdes locekļa amatu. Pretendenti pieteikumus aicināti KM iesniegt līdz šā gada 16. martam, portālu "Delfi" informē KM pārstāve Lita Kokale.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā norāda Kokale, lēmumu uz laiku izveidot otra Latvijas Leļļu teātra valdes locekļa amatu KM pieņēmusi, pamatojoties uz teātra valdes locekļa Viļņa Beķera iesniegumu, kurā izteikta vēlēšanās pēc šī pilnvaru termiņa noslēgšanās šā gada novembrī darba gaitas neturpināt. Pārejas periodā, Latvijas Leļļu teātra vadībā strādājot diviem valdes locekļiem, būs iespējams nodrošināt uzsākto darbu konsekvenci un pēctecību.

Pretendentiem uz Latvijas Leļļu teātra valdes locekļa amatu izvirzītās prasības ir nevainojama reputācija, akadēmiskā augstākā izglītība vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība sociālajās vai humanitārajās zinātnēs (izņemot pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību), vismaz divu gadu darba pieredze vadošā amatā valsts vai pašvaldību kapitālsabiedrībā, biedrībā vai nodibinājumā, kas iegūta pēdējo 10 gadu laikā, teicamas valsts valodas un labas vismaz divu svešvalodu zināšanas, zināšanas un izpratne par kultūras nozari (īpaši par teātra nozari), zināšanas un izpratne par valsts kapitālsabiedrības darbību un vadību, tai skaitā finanšu vadību, prasme prezentēt un argumentēti pamatot savu viedokli.

Tāpat šajā konkursā kā būtiskas tiks vērtētas komandas vadīšanas, stratēģiskā redzējuma, orientācijas uz rezultātu sasniegšanu, lēmumu pieņemšanas un atbildības kompetences.

Latvijas Leļļu teātra valdes locekļa alga pirms nodokļu nomaksas noteikta 3 637 eiro apmērā.

Piesakoties konkursā, pretendentiem jāiesniedz:

pieteikuma anketa (pieejama KM tīmekļvietnē);

parakstīts dzīves gājuma apraksts (Curriculum Vitae) (vēlams sagatavot atbilstoši Europass CV standarta formai);

izglītību apliecinoša dokumenta (diploma) kopija (ja izglītības dokuments vai grāds iegūts ārvalstīs, pievieno Akadēmiskās informācijas centra izziņu par to, kādam Latvijā piešķirtam izglītības dokumentam vai grādam atbilst ārvalstīs iegūtais izglītības dokuments vai grāds);

pretendenta izstrādāts Latvijas Leļļu teātra turpmākās darbības attīstības piedāvājums, kurā norādīti tā īstenošanas veidi un līdzekļi;

citi dokumenti, kurus pretendents uzskata par nepieciešamu pievienot.

Konkursa pretendenti pieteikumus var iesniegt kādā no šiem trim veidiem:

1. nosūtot pa pastu / iesniedzot (ievietotu slēgtā aploksnē) KM, K.Valdemāra ielā 11a, Rīgā, darba laikā (pirmdienās – ceturtdienās no plkst. 08.30 līdz plkst.17.15 un piektdienās no plkst. 08.30 līdz plkst. 16.00), ievietojot pie ieejas izveidotajā korespondencei paredzētajā kastē. Ja dokumenti tiek nosūtīti pa pastu, pasta zīmogam jābūt datētam ar 2022. gada 16. martu,

2. elektroniska dokumenta veidā, kas parakstīts ar drošu elektronisku parakstu un satur laika zīmogu saskaņā ar normatīvajiem aktiem par elektronisko dokumentu noformēšanu, nosūtot uz e-pastu: vakances@km.gov.lv,

3. izmantojot Vienotajā valsts un pašvaldību pakalpojumu portālā (www.latvija.lv) pieejamo e-pakalpojumu "Iesniegums iestādei" ar norādi "Pieteikums konkursam uz valsts sabiedrības ar ierobežotu atbildību "Latvijas Leļļu teātris" valdes locekļa amatu.

Iesniegtos pieteikumus Latvijas Leļļu teātra valdes locekļa amatam izvērtēs īpaši izveidota nominācijas komisija.

Tags

Latvijas Leļļu teātris
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form