Jānis Streičs
Foto: F64

Turpinot Dailes teātra radošo programmu ideju, 13.martā notiks nākamā tikšanās ciklā "Zinību stunda. Pieredze un pārdomas lekcijas formā". Sarunā "Teātris un teatralitāte kino" tiksies režisors Jānis Streičs un kinokritiķe Daira Āboliņa.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Jāņa Streiča ironiski teatrālā maniere, veidojot cilvēku attiecības un situācijas uz ekrāna, raksturo viņa neatkārtojamo režisora rokrakstu. Streiča spēja savienot teātra un kino valodu, izveidojot īpašu realitātes un nosacītas teatralitātes stilu, padara viņa filmas atpazīstamas pēc viena kadra.

Tikšanās reizē Jānis Streičs atļaus ieskatīties sava radošā procesa aizkulisēs, meklējot atbildes uz jautājumiem, vai režisoram ir sava metode, kā noturēt aktierspēli vienotā stilā un ko nozīmē Streiča aktieriskie pasjansi?

"Zinību stunda" notiks pirmdien, 13.martā, pulksten 18:30 Dailes teātra Kamerzālē. Bezmaksas ielūgumus uz to varēs saņemt no 6. marta pulksten 10.00 visās "Biļešu Paradīzes" kasēs. Vietu skaits ierobežots, tāpēc viens interesents var saņemt divus ielūgumus. Pasākuma aptuvenais ilgums būs pusotra stunda.

Dailes teātra "Zinību stundas" tiek īstenotas sadarbībā ar Teātra attīstības apvienību "Daile". Dailes teātra radošo projektu vadītāja ir Indra Rubene-Vilipsone.

Tags

Daira Āboliņa Jānis Streičs
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form