Daugavpils teātris atklāj jauno sezonu ar izmaiņām kolektīvā un repertuārā
Foto: Džeina Saulīte

3. augustā Daugavpils teātra kolektīvs tikās ikgadējā sezonas atklāšanas kopsapulcē, lai apspriestu 2021./2022. gada sezonas plānus un jaunumus. Sākot ar augustu, Daugavpils teātra trupai pievienojas jauna aktrise Agnese Laicāne, kura šogad absolvējusi Latvijas Kultūras akadēmiju.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šo sezonu Daugavpils teātris sāks ārpus savām sienām, jo teātra kostīmu un dekorāciju noliktavu telpās turpinās remontdarbi. 6., 7. un 8. augustā Daugavpils teātra jauniestudējums „Samsona ceļojums” (rež. E. Bērziņa) piedalīsies Valmieras vasaras teātra festivālā, kur tiksies ar saviem pirmajiem skatītājiem.

4. septembrī izrādi „Jubileja’98” varēs noskatīties Daugavpils Kultūras pilī (Smilšu iela 92). Savukārt 9. septembrī Daugavpils teātris ar izrādēm „Jubileja’98” un „Čipolīno” dosies viesizrādēs uz Lietuvu. Taču no 11. septembra izrādes jau atkal tiks spēlētas Daugavpils teātrī. Biļešu iepriekšpārdošana uz septembra izrādēm sāksies 6. augustā, ar septembra repertuāru var iepazīties šeit.

Oktobrī Daugavpils teātra repertuāru papildinās izcilas lugas – Ingas Ābeles „Tumšie brieži” (2000) – iestudējums, turklāt tas būs režisora Dmitrija Petrenko pirmais režijas darbs Daugavpils teātrī. Tāpat šīs sezonas ietvaros skatītāji varēs iepazīties ar pagājušajā sezonā tapušajiem jauniestudējumiem: Antona Čehova un Borisa Akuņina lugu diptihu „Kaija. Izmeklēšana”, kurš sastāv no divām dažādos vakaros skatāmām izrādēm „Kaija-1” un „Kaija-2” (rež. O. Šapošņikovs), muzikālo pasaku pieaugušajiem „Pa Laimes lāča pēdām” (rež. O. Šapošņikovs), antiutopisko izrādi „Dzīvnieku ferma” (rež. V. Roziņš), kabarē „Cabaret Dinabourg” (rež. O. Šapošņikovs), kā arī Endīnes Bērziņas diplomdarba izrādi „Provinces anekdotes”.

Daugavpils teātra izrādes būs pieejamas apmeklējumam tikai personām, kuras ir vakcinētas pret Covid-19 vai pārslimojušas to pēdējo sešu mēnešu laikā. Ierodoties teātrī, skatītājiem būs jāuzrāda personalizēta ieejas biļete, personu apliecinošs dokuments un digitālais Covid-19 sertifikāts.

Tags

Daugavpils teātris
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form