'Dirty Deal Teatro' pēdējo reizi izrāde 'Jēkabs'
Foto: Publicitātes foto

"Dirty Deal Teatro" 24. martā pēdējo reizi tiks spēlēta izrāde "Jēkabs", ko veidojuši režisori Andrejs Polozkovs un Kārlis Krūmiņš. Savukārt 27. un 28. martā notiks viesizrādes Jelgavā ("Melno Cepurīšu Balerijā") un Liepājā ("Fire Bar"), portālu "Delfi" informē DDT pārstāvji.

Režisori Andrejs Polozkovs un Kārlis Krūmiņš veido izrādi – vīziju par latvieti, kurš izvēlas neklusēt. Izrāde "Jēkabs" ir iesākums mūsdienu varoņa meklējumiem. Tā pēta postpadomju telpas sociālos fenomenus. Cilvēka vietu jaunā sabiedrības modelī, demokrātijas izpratni, pārmantotās un modernās ētikas sadursmi. Skatuve ir kā platforma, kur satikties un salīgt, vai vismaz uzklausīt un tapt uzklausītam. Izrādē spēlē Kārlis Krūmiņš.

"Policijas redzeslokā pēdēja gada laikā regulāri nonāk padzīvojis vīrs, kurš rīkojis vairākas nesankcionētas akcijas dažādās Rīgas publiskās vietās. Ir sastādīti vairāki administratīvie protokoli, tomēr pamata vīrieša aizturēšanai pagaidām nav,"šādi izrādes saturu ieskicē tās veidotāji.

Savukārt 25. aprīlī pirmizrādi piedzīvos Andreja Polozkova "Atpakaļ uz zemi", kurā spēlēs Valters Sīlis, bet vizuālo tēlu radīs māksliniece Kate Krolle. Tas būs stāsts par latvieti, kas aizceļo kosmosā, lai noskaidrotu, kā izskatās Saules otrā pusē.

Biļešu cena: 6 lati. (skolēniem, studentiem, pensionāriem - 4 lati). Biļetes var iegādāties "Biļešu Paradīze" kasēs.

Source

DELFI Kultūra

Tags

Dirty Deal Teatro Valters Sīlis
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form