'Dirty Deal Teatro' Teātra dienā piedāvās bezmaksas tiešsaistes izrādi
Foto: Publicitātes attēls

"Dirty Deal Teatro" (DDT) ar igauņu teātri "Kanuti Gidi Saal" sveic skatītājus starptautiskajā Teātra dienā ar bezmaksas tiešsaistes izrādi "Māksla", kas 27. martā pulksten 19 tiks translēta DDT mājaslapā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā raksta iestudējuma veidotāji, Riharda Vāgnera formulētais "Gesamtkunstwerk" jeb "Totālā mākslas darba" jēdziens paredz visu mākslu apvienošanu vienā grandiozā darbā. Sadarbojoties ar igauņu mākslinieku Henriju Hitu, latviešu mākslinieki Kārlis Krūmiņš, Ieva Kauliņa un Alise Danovska veido izrādi ar šādu mērķi, mēģinot sakausēt vienā veselumā visus Latvijas teātrus par godu starptautiskajai Teātra dienai.

Idejas autors Henrijs Hits (Henri Hütt) stāsta: "Šis projekts simbolizē nesasniedzamo mākslu. Kā mākslinieki mēs darījām visu, lai pietuvotos savam utopiskajam sapnim. Domāju par kopīgo un atšķirīgo Latvijas teātros, to, cik vērtīgs tas ir. Ceru, ka pēc šī piedzīvojuma katrs teātris novērtēs soli, kas veikts tuvāk stiprākām saitēm."

Ar DDT un "Kanuti Gidi Saal" producēto projektu teātris vēlas sveikt skatītājus svētkos, bez maksas nodrošinot izrādes tiešraidi 27. marta vakarā pulksten 19 "Dirty Deal Teatro" atjaunotajā mājaslapā. Izrāde būs skatāma tikai vienu reizi mājaslapas sadaļā "Teātra diena".

Tags

Dirty Deal Teatro Teātra diena
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form