'Dirty Deal Teatro' top izrāde 'Izskatās, ka tu mirsi'
Foto: Aivars Ivbulis

Šā gada 21. februārī pie skatītājiem nonāks mākslinieces Kates Krolles un režisora Valtera Sīļa izrāde "Izskatās, ka tu mirsi". Šajā iestudējuma abi mākslinieki meklē, ko jaunu par sevi var uzzināt, pazaudējoties otra biogrāfijā, portālu "Delfi" informē teātra pārstāvji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Vai cilvēku domas ir individuālas, vai divas biogrāfijas var saplūst vienā, vai mēs katrs esam unikāls veidā, kā pavadām savu dzīvi? Ik pa reizei mūsu mūžā ir kāds dramatisks notikums, bet lielāko daļu mēdzam būt ar sevi un savās domās, ar notikumiem, kuri mums neliek mieru, ar pagātni, kuru mēs atkārtojam un atkārtojam savā prātā," raksta izrādes veidotāji.

Kate Krolle un Valters Sīlis par izrādi stāsta: "Kad veidojam attiecības ar citiem, mums ir ļoti viegli noteikt savu identitāti. Kad esam vieni ar sevi, tā izplūst un ir grūti definējama, jo nav ar ko salīdzināt. Mums ir aizdomas, ka visi kļūstam ļoti līdzīgi. Salīdzinājām savas pieredzes, lai saprastu, kā tās atšķiras un kas ir kopīgs. Izskatās, ka mūsu domas, pieredzes ikdienā un atmiņas par tām nepārtraukti mirst. Kas ir tas, ko mēs atceramies un vai tiešām mēs atceramies."

2010. gadā māksliniece Kate Krolle un režisors Valters Sīlis kopā veidoja izrādi "Hipnotizē mani", pēc desmit gadiem abi atkal satiekas, lai kā līdzautori un izpildītāji veidotu izrādi "Izskatās, ka tu mirsi". Abu atšķirīgā pieredze mākslā mijiedarbosies, veidojot kopīgu mākslas darbu. Izrādes mākslinieks – Reinis Bērziņš, skaņu partitūra – Arvīds Saulītis.

Izrādes 21. un 22. februārī, 15. un 16. martā pulksten 19.00 "Dirty Deal Teatro", Talsu ielā 1, Āgenskalnā.

Producē "Dirty Deal Teatro" un Latvijas Jaunā teātra institūts. Biļetes var iegādāties iepriekšpārdošanā "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā.

Tags

Dirty Deal Teatro Kate Krolle Valters Sīlis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form