Dž.Dž.Džilindžers Liepājas teātrī iestudē komisko parodiju ‘Atsaldētais’
Foto: Publicitātes foto

Režisors Dž.Dž.Džilindžers ar Liepājas teātra aktieriem iestudē Vadima Korša komisko parodiju "Atsaldētais", kuras pirmizrāde Liepājas teātrī gaidāma 8. Decembrī, portālu "Delfi" informē Liepājas teātra pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Atsaldētā lomā – Egons Dombrovskis, pārējās lomās – Edgars Pujāts, Inese Kučinska, Signe Ruicēna, Gatis Maliks, Anete Berķe, Leons Leščinskis, Kaspars Gods, Marģers Eglinskis, Laura Jeruma un Anda Albuže.

Vadims Koršs (īstajā vārdā Dāvids Kons) ir Baku dzimis rakstnieks, žurnālists un scenāriju autors, kurš jau vairāk nekā 20 gadus dzīvo Izraēlā un vairāk ir pazīstams kā sava televīzijas raidījuma vadītājs.

Luga "Atsaldētais" stāsta par kādu ebreju ģimeni, kura nejauši izdzird sensacionālu ziņu –Antarktīdas ledū ticis atrasts sasalis vīrieša ķermenis. Un neticamā kārtā – pēc ķermeņa atsaldēšanas – izrādās, ka vīrietis ir dzīvs. Pagājušajā gadsimtā, 1904. gadā, viņš ar kuģi devies uz Palestīnu, bet nav sasniedzis galamērķi, jo kuģis avarējis. Ir pagājuši daudzi gadi, taču Atsaldētais ir pārliecināts, ka joprojām dzīvo 20. gadsimtā. Un viņam nav ne jausmas, cik ļoti pasaule ir mainījusies. Šī ziņa apgriež kājām gaisā arī Kalmanu ģimenes ikdienu.

Pie iestudējuma veidošanas strādā arī scenogrāfs Edgars Kļaviņš, kostīmu māksliniece Ilze Vītoliņa, horeogrāfe Inga Krasovska un gaismu mākslinieks Mārtiņš Feldmanis.

Abonementa izrādi būs iespējams noskatīties arī 9. decembrī un 10., 23. janvārī.

Tags

Egons Dombrovskis Liepājas teātris
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form