Foto: Ar galveno lomu izrādē 'Milēdija' Dailē atgriežas Zeltiņa
Foto: Publicitātes foto

Jau piektdien, 7.martā, Dailes teātra Lielajā zālē notiks pirmizrāde "Milēdija" - gandrīz komēdija pēc Aleksandra Dimā romāna "Trīs musketieri" motīviem, kuras autors ir Ēriks Emanuels Šmits. Jauniestudējuma režisors ir Dž.Dž.Džilindžers.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

""Trīs musketieri" ir stāsts par jauniem cilvēkiem, kas patīk jauniem cilvēkiem. Patīk tāpēc, ka visu notikumu centrā ir sieviete – neizsakāmi pievilcīga, gudra, jutekliska, neparedzama. Viņas mīlestība sola debesu svētlaimi, taču tā var būt arī nāvējoša – un dažreiz vienlaicīgi.

Tāda ir lēdija Vintere – Milēdija. Milēdija nes līdzi avantūras, mūžīgu nemieru, negulētas naktis, negaidītu nodevību, sirdsapziņas pārmetumus, nepiepildītas cerības, lauztus solījumus. Viņa valdzina un biedē, uzbrūk un aizsargājas. Viņa ir bende un upuris. Kas viņa ir? Protams, ka pati dzīve..." izrādes tematiku ieskicē tās veidotāji.

Lēdijas Vinteres lomā būs Agnese Zeltiņa. Pārējās lomas atveidos Ģirts Ķesteris (Kardināls Rišeljē), Juris Žagars (Bekingemas hercogs), Gints Grāvelis (D'Artanjans), Lauris Dzelzītis (Atoss), Aldis Siliņš (Portoss), Intars Rešetins (Aramiss), Dārta Daneviča (Konstance Bonasjē), Ieva Segliņa (Ketija), Gints Andžāns (Feltons / Kardināla gvards), Juris Kalniņš (Lords Vinters), Lilita Ozoliņa (Žanna de Breja), Lauris Subatnieks (Rošfors), Marīna Janaus (Klostera priekšniece), Dainis Grūbe (Patriks / Kardināla gvards), Pēteris Gaudiņš (Žaks Mazels / Vecākais gvards), Mārtiņš Počs (Kalps / Kardināla gvards), Rita Bērziņa (Krodziniece), kā arī Markuss Rodrigo Rozentāls Mordona lomā.

Režisors Dž.Dž.Džilindžers iestudējumu veido kopā ar scenogrāfu Mārtiņu Vilkārsi, kostīmu mākslinieci Ilzi Vītoliņu, komponistu Kārli Lāci, horeogrāfi Ingu Krasovsku un gaismu mākslinieku Igoru Kapustinu.

Tags

Agnese Zeltiņa Aldis Siliņš Dainis Grūbe Dārta Daneviča Dž.Dž.Džilindžers Gints Andžāns Gints Grāvelis Ģirts Ķesteris Ieva Segliņa Intars Rešetins Juris Kalniņš Juris Žagars Kārlis Lācis Lauris Dzelzītis Lauris Subatnieks Lilita Ozoliņa Marīna Janaus Markuss Rodrigo Rozentāls Mārtiņš Počs Pēteris Gaudiņš Rita Bērziņa Trīs musketieri
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form