Foto: Blaumaņa 'Pazudušais dēls' jaunā versijā Valmieras teātrī
Foto: Matīss Markovskis. Skats no izrādes "Pazudušais dēls"

Valmieras teātra Apaļajā zālē 3. martā pirmizrādi piedzīvojusi Rūdolfa Blaumaņa drāma "Pazudušais dēls", ko iestudējis režisors Reinis Suhanovs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Suhanova versijā "Pazudušais dēls" ir stāsts ir par galēju vientulību, kuru izraisa nesaprašanās un neieklausīšanās otrā cilvēkā.

"Krustiņam ir ārprātīgi grūti izdzīvot savu vecāku Roplaiņu pasaulē, kurā viņam nemitīgi norāda, ka viņš "dzīvo nepareizi". Viņš burtiski smok savu vecāku radītajā tumsas sprostā, kaut gan viņiem šķiet, ka tie savam dēlam dara tikai labu. Kā jaunam cilvēkam atrast vietu pasaulē, kurā ir tik daudz citu radītu dīvainu un apšaubāmu noteikumu? Bieži vien, domājot par sevi, savām problēmām, neesam spējīgi sev blakus redzēt cilvēku, kurš iet bojā. Vai arī pamanām, kad jau ir par vēlu," iestudējuma ideju klāsta režisors.

Izrādē piedalās: Tālivaldis Lasmanis, Rihards Jakovels, Mārtiņš Meiers, Rihards Rudāks, Kārlis Neimanis, Imants Strads, Dace Everss, Rūta Dišlere, Ieva Puķe un LKA 4. kursa studenti: Anna Nele Āboliņa, Elīna Dambe, Alise Danovska, Pauls Iklāvs un Toms Veličko.

Tags

aktieris Mārtiņš Meiers Imants Strads Reinis Suhanovs Rūdolfs Blaumanis Valmieras teātris
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form