Foto: Dailes teātra jautrā 'Spanovska ballīte' sezonas noslēgumā
Foto: Mārtiņš Vilkārsis

Savu 99. sezonu Dailes teātris noslēgs ar koncertizrādi "Spanovska ballīte – 5. sērija". Kā ik gadu, aktieri atkal satiksies jautrā ballītē, kas jau kļuvusi par tradīciju. Koncerti notiks tikai četrus vakarus – 6., 7., 8. un 9. jūnijā, portālu "Delfi" informē teātra pārstāve Laura Leimane.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Iestudējuma noskaņa tiek raksturota visai plaši – no smiekliem līdz nopietnībai un atkal atpakaļ... Kā raksta teātra pārstāve, Dailes teātra 100. sezonas gaidās tiks veikta savdabīga vasaras tīrīšana, revidējot vecos skapjus, izvelkot dažus skeletus un iemetot aci teātra virtuvē. Varbūt dabūs trūkties arī skatītāji. Ļoti iespējami patīkami pārsteigumi...

Ballītes radošā komanda ir jau tradicionāla – aktieri Artūrs Skrastiņš un Lauris Dzelzītis, Dailes teātra muzikālās daļas vadītājs Juris Vaivods, scenogrāfs Mārtiņš Vilkārsis, kostīmu māksliniece Ilze Vītoliņa un horeogrāfe Inga Krasovska. Koncertā vēl piedalās Artis Robežnieks, Ilze Ķuzule-Skrastiņa, Ērika Eglija, Lelde Dreimane, Ieva Segliņa, Gints Grāvelis, Gints Andžāns, Niklāvs Kurpnieks, Andris Bulis, Mārtiņš Upenieks un Ģirts Ķesteris, bigbends "Mirāža" un TDA "Rotaļa".

Tags

Artis Robežnieks Dailes teātris Harijs Spanovskis Lauris Dzelzītis Mārtiņš Vilkārsis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form