Foto: 'Dirty Deal Teatro' tapusi izrāde 'Andrievs Niedra'
Foto: Inga Plūme

"Dirty Deal Teatro" tapis režisora Valtera Sīļa politiskais trilleris "Andrievs Niedra", kurš pirmizrādi piedzīvoja 16. decembrī. Izrāde dod iespēju paskatīties uz Latvijas valsts rašanos no cita skatupunkta, centrā liekot Andrievu Niedru un notikumus laika posmā no 1919. līdz 1924. gadam, stāsta teātra pārstāvji.

Šī izrāde ir Kārļa Krūmiņa debija dramaturģijā. Līdz šim viņš darbojās kā aktieris un režisors. "Vai man ir gadījies, mēģinot atrisināt kādu problēmu, it kā darīt visu iespējamo, bet beigās attapties vēl dziļākos sūdos kā līdz tam? Andrievam Niedram ir, un par to mēs viņu vēl šodien pieminam ar tautas nodevēja vārdu. Šī izrāde būs trilleris par to, kā radās mūsu valsts. Un, lai arī gribētos ticēt, ka tās dibināšana un brīvības cīņas bija skaists varoņu un ideju laiks, ka mūsu vēsture ir tik tīra kā dimanta oliņa, kurai neviens melnumiņš nav pieķēries, tomēr var izrādīties, ka īstenībā ir citādi," par izrādi stāsta dramaturgs.

Izrādes kostīmus un scenogrāfiju veidoja Uģis Bērziņš, mūzikas autors ir Toms Auniņš, gaismu mākslinieks - Lauris Johansons. Uz skatuves kopā ar aktieri Emīlu Kivlenieku uzstājas arī izrādes dramaturgs Kārlis Krūmiņš.

Biļetes uz izrādi var iegādāties iepriekšpārdošanā "Biļešu Paradīze" kasēs un internetā.

Biļešu cena: 9,00 eiro; skolēniem, studentiem un pensionāriem 5,00 eiro. Izrādes notiek "Dirty Deal Teatro" (Spīķeru kvartāls, Maskavas iela 12, k-2).

Source

DELFI Kultūra

Tags

Andrievs Niedra Dirty Deal Teatro
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form