Foto: Ibsena lugas 'Mežapīle' iestudējums Nacionālajā teātrī
Foto: Kristaps Kalns

Latvijas Nacionālajā teātrī 21. aprīlī pirmizrādi piedzīvos norvēģu dramaturga Henrika Ibsena lugas "Mežapīle" iestudējums Elmāra Seņkova režijā. Šis ir jau otrais šī darba iestudējums Nacionālajā teātrī, 1994. gadā to veidoja Oļģerts Kroders.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Mežapīle" ir stāsts par kādu ģimeni, kuras locekļi – Jalmars, Gīna, Hedviga un Jalmara tēvs - izveidojuši paši savu pasauli, kurā atrod harmoniju un spēku dzīvot. Šai pasaulē neder kategoriskais imperatīvs "visu" vai "neko", ko pazīst ikviens, kas reiz bijis jauns, un ar kādu šai namā ierodas Jalmara jaunības draugs Grēgerss Verle...

Lomās: Gundars Grasbergs, Ivars Kļavinskis, Maija Doveika, Sanita Pušpure, Ivars Puga, Juris Lisners Ināra Slucka, Uldis Anže, Juris Hiršs, Alise Danovska.

Scenogrāfs Andris Freibergs, kostīmu māksliniece un scenogrāfa asistente Evija Pintāne, Edgara Mākena muzikālais noformējums, gaismu mākslinieks Oskars Pauliņš.

Tags

Elmārs Seņkovs Gundars Grasbergs Ivars Kļavinskis Latvijas Nacionālais teātris Maija Doveika
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form