Foto: Māras Ķimeles 'Emmijas laime' Valmieras teātrī
Foto: Matīss Markovskis

Valmieras teātra Apaļajā zālē 2. decembrī pirmizrādi piedzīvos iestudējums "Emmijas laime" Māras Ķimeles režijā. Tas tapis pēc izcilā vācu kinorežisora Rainera Vernera Fasbindera scenārija "Bailes saēd dvēseli" motīviem. Galvenajās lomās: Inese Ramute un Jānis Znotiņš.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Izrādes darbība risinās mūsdienu Berlīnē – Eiropas sirdī, kurā kā Bābelē saplūst visdažādāko tautību cilvēki, katrs ar savām vajadzībām un ieražām. Tur notiek liktenīgā vācietes Emmijas un jaunā marokāņa Ali satikšanās. "Vai laikā, kad zūd jebkādas robežas, Eiropa tuvojas savai bojāejai vai tomēr jaunām iespējām? Kas tādā gadījumā notiek ar katru indivīdu atsevišķi?" par topošo izrādi saka režisore Māra Ķimele.

Izrādes radošo komandu veido scenogrāfs Reinis Suhanovs, kostīmu māksliniece Baiba Litiņa un komponists Emīls Zilberts.

Pārējās lomās: Elīna Vāne, Aigars Apinis, Dace Everss, Ināra Ieviņa, Rihards Jakovels, Eduards Johansons, Juris Laviņš, Mārtiņš Meiers, Ilze Pukinska, Ieva Puķe, Ģirts Rāviņš, Baiba Valante, Māra Vīgante.

Tuvākās izrādes 3., 6., 10. un 13.decembrī.

Tags

Elīna Vāne Inese Ramute Jānis Znotiņš Reinis Suhanovs Valmieras teātris
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form