Foto: Nacionālajā teātrī Dāvis Auškāps iestudē Eliota Heiza 'Ceļā uz mājām'
Foto: Publicitātes foto. "Ceļā uz mājām" Nacionālajā teātrī

Latvijas Nacionālā teātra Aktieru zālē Dāvis Auškāps iestudē Eliota Heiza "Ceļā uz mājām". Pirmizrāde 19. septembrī, portālu "Delfi" informē teātra pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Izrāde "Ceļā uz mājām" asprātīgā formātā piedāvās mūsdienu ģimenes problēmu koncentrātu: autoritātes trūkums, dzimuma lomu (ne)sadalījums, "skeleti skapjos", bojāto telefonu komunikācija, mīlestības trūkums, aizvainojums, dalījums mīļajos/nemīļajos.

Dāvis Auškāps: "Man ir zināmi daudzi no tajā skartajiem tematiem, ko arī es esmu pieredzējis savā dzīvē, savā lielajā ģimenē ar brāļiem, māsām, brālēniem, māsīcām, tēva radiem, mātes radiem, tagad arī sievas un brāļa sievas radiem. Es gan tur nesaskatu nevienu konkrēti. Kā izrādē "Blakts" saka - "tas nav par tevi, tas ir par tavu kaimiņu". Tās ir lietas, par kurām man gribas runāt."

Lomās: Lomās: Ilze Rudolfa, Voldemārs Šoriņš, Līga Zeļģe, Ainārs Ančevskis, Egils Melbārdis un Jānis Āmanis.

Scenogrāfe un kostīmu māksliniece Agnese Kaupere. Jāņa Aišpura mūzika.

Šis ir Dāvja Auškāpa trešais iestudējums Nacionālajā teātrī. Pirmie divi - Jevgeņija Griškoveca vīru saruna "Satisfakcija" un Vladimira Majakovska groteskā luga "Blakts" - tapuši studiju laikā.

Tags

Ainārs Ančevskis Dāvis Auškāps Egils Melbārdis Latvijas Nacionālais teātris Voldemārs Šoriņš
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form