Foto: Nacionālajā teātrī iestudēts Gētes 'Klavigo'
Foto: Kristaps Kalns

Šā gada 22. septembrī Latvijas Nacionālā teātra Jaunajā zālē pirmizrādi piedzīvos Johana Volfganga Gētes "Klavigo" austriešu režisora Folkera Šmita režijā. "Klavigo" Latvijā tiek iestudēts pirmo reizi. Titullomā – Kaspars Dumburs.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Luga par cilvēku, kurš nespēj izšķirties starp mīlestību un karjeru, un tas viņu saplosa gabalos. Tā ir ļoti būtiska tēma – mīlestību mēs arvien vairāk uztveram kā produktu, mēs mēdzam izvēlēties savu partneri, lai uztjūnētu savu prestižu un vietu sabiedrībā. Mēs atrodamies situācijā, kad cilvēka ārējā čaula iegūst arvien lielāku nozīmi," atzīst izrādes režisors Folkers Šmits.

Lomās: Marija Linarte, Marija Bērziņa, Mārtiņš Egliens, Ivars Kļavinskis, Jurģis Spulenieks, Zane Dombrovska.

Scenogrāfe un kostīmu māksliniece Tea Hofmane-Akstelma (Austrija), mūzikas autors Jēkabs Jančevskis, gaismu māksliniece Lienīte Slišāne, video inženieris Toms Zeļģis. Annas Leščinskas tulkojums no vācu valodas.

Tags

Latvijas Nacionālais teātris
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form