Foto: Valmieras teātrī pirmizrādi piedzīvo komēdija 'Muiža kaņepēs'
Foto: Mārtiņš Vilkārsis

Šodien, 30. septembrī, Valmieras teātra Lielajā zālē vērsies priekškars krievu dramaturga Aleksandra Ostrovska komēdijai "Mežs", kas Valmieras teātrī būs ar nosaukumu "Muiža kaņepēs".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Izrādē paralēli rit divi stāsti – muižas saimnieces Gurmižskas krustdēla un aktiera Ņeščastļivceva atgriešanās mājās pēc 15 gadu ilgas prombūtnes ar mērķi tikt pie krustmātes mantojuma – īpašuma un naudas, taču šajā izrādē režisore priekšplānā izvirzījusi muižas saimnieci Gurmižsku, kura atkal iemīlas, kad tās dzīve nonākusi uz 50 gadu sliekšņa.

Galvenajā Raisas Pavlovnas Gurmižskas lomā – Imants Strads. Režisore – Indra Roga.

Pārējās lomās: Mārtiņš Meiers, Tālivaldis Lasmanis, Ieva Puķe, Inese Pudža, Ligita Dēvica, Kārlis Freimanis, Rihards Jakovels, Januss Johansons, Mārtiņš Liepa, Skaidrīte Putniņa, Ruta Birgere, Astra Baumane, Vizma Kalme, Lelde Kalēja, Māra Vīgante.

Izrādes radošajā komandā scenogrāfs Mārtiņš Vilkārsis, kostīmu māksliniece Anna Heinrihsone un komponists Emīls Zilberts.

Tuvākās izrādes 1., 2., 20. un 23. oktobrī.

Tags

Ieva Puķe Mārtiņš Vilkārsis Valmieras teātris
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form