Ģertrūdes ielas teātrī būs pirmizrāde darbam 'Pazaudētās dziesmas'
Foto: Evija Sedola

Ģertrūdes ielas teātrī (ĢIT) 27. oktobrī gaidāma pirmizrāde jaunam iestudējumam "Pazaudētās dziesmas", portālu "Delfi" informē ĢIT pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Izrāde ir horeogrāfes Agates Bankavas, mūziķa Artūra Čukura un režisora Andreja Jarovoja kopīga idejas realizācija.

""Pazaudētās dziesmas" skan par pasauli un nedrošību, sapņiem un realitāti, par sīko un par bezgalīgo, un tik svarīgo spēju silta jūlija dzīvesprieku saglabāt drēgnā oktobra rītā. Izrāde par mūsu gatavību iedziļināties, paraudzīties uz ierasto citu acīm, pieņemt to, ko neizprotam. Pārvarot bailes no nezināmā un izmantojot ķermeni, balsi un ritmu kā galvenos izteiksmes līdzekļus, radošā komanda ļāvusies drosmei piedzīvot jaunus apvāršņus un aicina skatītājus kopīgi nosapņot ļoti gribēto un vajadzīgo rītdienu," tā par iestudējumu raksta ĢIT pārstāvji.

Iestudējuma muzikālo noformējumu Artūra Čukura un Jāņa Burmeistera mūzika. Radošajā komandā darbojas arī teksta konsultante Anna Belkovska un vokāla konsultante Beāte Zviedre.

Iestudējums top par godu ĢIT 11 gadu pastāvēšanas gadadienai.

Izrāde "Pazaudētās dziesmas" būs skatāma arī 28. oktobrī.

Tags

Ģertrūdes ielas teātris
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form