Ģertrūdes ielas teātrī top Andreja Jarovoja izrāde 'Malkas ceļi'
Foto: Evija Sedola

Ģertrūdes ielas teātrī (ĢIT) 23. februārī gaidāma pirmizrāde iestudējumam "Malkas ceļi", portālu "Delfi" informē ĢIT pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Pētot teātra izteiksmes līdzekļus, režisors Andrejs Jarovojs īpašu uzmanību pievērš tēlainai skatuves valodai, dažādu zīmju saspēlei un personiskai komunikācijai ar skatītāju. Katra izrāde tiek radīta kā īpašs mikrokosmoss ar saviem noteikumiem, radot satikšanās vietu mākslinieka un publikas iztēlei.

Iestudējumā "Malkas ceļi" Andrejs Jarovojs atgriežas pie teātra, kas nav balstīts tekstā. Fiziska un vizuāla izrāde, kur, spēlējoties ar koksnes materialitāti, simetriju un asimetriju, radošā komanda poētiskā veidā runā par cilvēku un kultūru, pētot vecā un jaunā līdzāspastāvēšanas noteikumus, savstarpējās attiecības un attīstības potenciālu. Izrāde-mandala par cilvēka nebeidzamajiem centieniem sakārtot pasauli un – īslaicīgajām uzvarām šajā procesā.

Radošajā komandā darbojas: Andrejs Jarovojs, Edgars Samītis, Rūdolfs Gediņš, Rūdolfs Bekičs.

Pirmizrāde 23. februārī, nākamās izrādes 24. februārī, 12. un 13. martā, 23. aprīlī.

Tags

Ģertrūdes ielas teātris
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form