Iestudēta izrāde-darbnīca bērniem 'Plastmasas huligāni'
Foto: Publicitātes attēls

Ceturtdien, 19. septembrī, Kaņepes kultūras centra telpās pirmizrādi piedzīvos izglītojoša izrāde bērniem "Plastmasas huligāni", kas veidota pēc Agneses Vanagas grāmatas ar tādu pašu nosaukumu motīviem. Izrāde veidota kā praktiska darbnīca, kurā bērni kopā ar aktieriem varēs radoši izpausties un pārstrādāt plastmasas maisiņus, portālu "Delfi" informē apvienības "PERFOrācija" pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Izrāde "Plastmasas huligāni" stāsta par divu apņēmīgu brāļu cīņu ar plastmasas maisiņiem. Tie ir visur – uz ielām tēlo mazus ežus, peldas okeānos kā medūzas un slēpjas kokos kā putni. Viņu mazās mikrodaļiņas jautri dzīvojas mūsu vēderos. Viņi ir plastmasas maisiņi. Mums katram tie saburzīti un nepieskatīti guļ kādā atvilknē vai krājas maisiņu maisiņos. Viņiem tur ir garlaicīgi un kādā brīdī, kad tie kļūst pavisam nevajadzīgi un aizmirsti, sāk darīt blēņas. Bet kas būtu ja mēs par viņiem rūpētos tā pat kā rūpējamies par sevi vai sev tuvajiem?

Sadarbībā ar "Plastmasas pārstrādes studiju" izrāde reizē būs arī darbnīca, kurā apmeklētāji kopā ar aktieriem pārstrādās plastmasas maisiņus, dodot tiem otro iespēju jeb jaunu formu. Tādēļ skatītāji aicināti līdzi ņemt savus plastmasas maisiņu krājumus!

Izrādes radošajā komandā ir apvienības "PERFOrācija" mākslinieces Pamela Butāne un Beatrise Zaķe, aktieri Elizabete Skrastiņa, Rihards Zelezņevs un Kārlis Tols, kostīmu māksliniece Inga Apine.

Izrāde paredzēta pirmskolas un sākumskolas vecuma bērniem un viņu vecākiem. Izrāde notiks Kaņepes Kultūras centrā, kā arī dosies uz reģioniem.

Tags

Kaņepes Kultūras centrs
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form