Inga Tropa Nacionālajā teātrī iestudē 'Alisi Brīnumzemē'
Foto: Publicitātes foto

Latvijas Nacionālajā teātrī režisore Inga Tropa kopā ar scenogrāfu un papildinātās realitātes autoru Gintu Gabrānu iestudē Luisa Kerola "Alisi Brīnumzemē", kas pirmizrādi piedzīvos 18. oktobrī, portālu "Delfi" informē teātra pārstāve Līga Rimšēviča.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Alise ir iztēles pilna meitene, kurai ir milzīga vēlme izzināt un izprast pasauli un to krāšņo Brīnumzemi, kas ir viņā pašā esoša. Alise uzsāk drosmīgu ceļu sevis un pasaules iepazīšanā, izstaigājot prāta spēļu labirintus, kur viss izrādās citādāk nekā izskatās sākumā, un reibinošus karuseļus, kur galvas neprātā cērt nost, lai tālāk ar atvērtu sirdi dotos mīlestības ceļu, nonākot Brīnumzemē, kas ir bezgalīga, kas ir visa pirmsākums un kur it viss ir iespējams.

Alise savā ceļojumā uz Brīnumzemi arī mums pieaugušajiem atgādina par satikšanos ar bērnu sevī – aicinot dzīvot realitātē, izmantojot savu radošo potenciālu, lai jebkuru radušos situāciju piedzīvotu un transformētu caur pozitīvo. Nonākšana Brīnumzemē ir iespēja iegūt resursus, lai atdzīvinātu ikdienu, kas daudziem šķiet pelēka un garlaicīga, lai izlauztos brīvībā no rutīnas un būt patiesi dzīvam.

Lomās: Laura Siliņa, Maija Doveika, Dita Lūriņa, Jurģis Spulenieks, Mārcis Maņjakovs, Jēkabs Reinis, Uldis Siliņš, Igors Šelegovskis, Kaspars Zvīgulis, Kristians Kareļins, Artis Drozdovs.

Kostīmu māksliniece Madara Botmane, mūzikas autore Anna Ķirse, gaismu mākslinieks Oskars Pauliņš, video mākslinieki Toms Zeļģis un Gustavs Voldemārs Lociks, horeogrāfe Liene Grava.

Izrādi iesaka bērniem no 7 līdz 12 gadiem.

Tags

Jēkabs Reinis Kristians Kareļins Anna Ķirse Dita Lūriņa Igors Šelegovskis Jurģis Spulenieks Kaspars Zvīgulis Latvijas Nacionālais teātris Madara Botmane Maija Doveika Mārcis Maņjakovs
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form