Kādi ir aizvadītā gada labākie uzvedumi? 'Spēlmaņu nakts 2015': Nominēto izrāžu apskats
Foto: Kristaps Kalns/Didzis Grodzs/Jānis Deinats/Edgars Pohevičs/Matīss Markovskis

Tuvojoties gada nozīmīgākajam notikumam Latvijas teātra vidē - "Spēlmaņu nakts" ceremonijai -, "Delfi Kultūra" piedāvā īsu un kodolīgu recenziju izlasi, kurā apskatītas aizvadītā gada ievērojamākās izrādes.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Recenzijas speciāli portālam "Delfi" veidojusi teātra režisore un kritiķe Marta Elīna Martinsone.

Pirmo recenziju daļu iespējams lasīt šeit.

Līdz 20. novembrim portālā "Delfi" iespējams piedalīties prognožu spēlē "Pārspēj Andreju Žagaru!" un iegūt vērtīgas balvas.

Pateicoties "Spēlmaņu nakts" balvai nominēto izrāžu skatei, novembris ir pārsātināts ar lieliskām izrādēm. Pelēkās dienas un tumšos vakarus ir iespējams pavadīt citā pasaulē un, pat ja reizēm šī abstraktā un nenodefinējamā "katarse" neatnāk, vienkārši ir prieks.

Ir prieks par talantīgiem cilvēkiem, prieks par dažādām ārpus-institūciju apvienībām, kas atrod veidus, kā sevi radoši izpaust. Ir prieks par to, ka ir arvien lielāks dzinulis saņemties un braukt skatīties izrādes uz Liepāju, Daugavpili, Valmieru. Ir prieks par to, ka "Spēlmaņu nakts" sauklis "Teātris iedvesmo!" joprojām ir patiess.

Tags

Spēlmaņu nakts
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form