Krievu teātra jaunā vadītāja cer piesaistīt lielāku latviešu auditoriju un uzlabot ārējo komunikāciju
Foto: LETA

Rīgas Krievu teātra jaunā vadītāja Dana Bjorka teātrim cer piesaistīt lielāku latviešu auditoriju. Zāļu piepildīšanai viņa iecerējusi aktīvāk strādāt mārketinga jomā, rīkot tikšanās ar skatītājiem, īstenot projektus bērnu auditorijai un izglītības programmas, Bjorka atklāja Latvijas Radio.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Jaunā teātra vadītāja kopumā vērtēja, ka teātrim līdz šim bijusi nepietiekama pozitīva komunikācija ar auditoriju, cita starpā arī ar kritiķiem.

Krievu teātra vadītāja atzina, ka drīzumā viņai jāatrod arī jauns teātra mākslinieciskais vadītājs. Kandidāti viņai jau esot, tāpēc Bjorka cer, ka drīzumā varēs atklāt jaunā mākslinieciskā vadītāja vārdu.
Bjorka pastāstīja, ka pirmo reizi aizejošais Krievu teātra vadītājs Eduards Cehovals jautājumu, vai viņa varētu pārņemt teātra vadību, uzdevis pirms septiņiem gadiem, un kopš tā laika Bjorka morāli nobriedusi šim postenim. "Esmu jauns cilvēks ar degošām acīm, ar zināšanām un vēlmi strādāt," sevi raksturoja Bjorka.

Arī pēc kļūšanas par teātra direktori Bjorka vēl turpinās spēlēt "vecajās" izrādēs, bet no jauniem iestudējumiem viņa atsakās. "Ja es jutīšu, ka varu savienot, ka man pietiek enerģijas un spēka, tad es to darīšu, bet pašlaik primārais darbs ir teātra vadīšana," uzsvēra Bjorka.

Kā ziņots, konkursā par piemērotāko Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra valdes locekļa amatam piecu pretendentu konkurencē atzīta Krievu teātra aktrise Dana Bjorka. Jaunā teātra valdes locekle tiks aicināta stāties amatā 2018. gada sākumā.

Tags

Rīgas Krievu teātris
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form