Kultūru karantīnā neieliksi. DDT aicina mājās piedzīvot 'Izrādes – instrukcijas'
Foto: Publicitātes attēls

Neatkarīgais teātris "Dirty Deal Teatro" pievienojas citiem Latvijas teātriem, kuri savus skatītājus ir sākuši uzrunāt attālināti. "Dirty Deal Teatro" veido "Izrāžu-instrukciju" ciklu, ko varēs piedzīvot, nedodoties uz publiskām vietām.

Reaģējot uz Latvijā izsludināto ārkārtas stāvokli un pildot žurnālistikas misiju informēt un izglītot lasītāju, visas turpmākās DELFI publikācijas par koronavīrusa izraisīto slimību “Covid-19” būs pieejamas bez maksas.

Kā informē teātra pārstāvji, katru trešdienu pulksten 19.00 kāds no "Dirty Deal Teatro" dramaturgiem sagatavos savu "Izrādi – instrukciju", kuras pamatā būs norādījumi, lai izrādi varētu piedzīvot, atrodoties mājās vai citā atbildīgā un drošā vietā un veidā. Katra "Izrāde – instrukcija" sastāvēs no dramaturga individuāli piemeklētiem vai radītiem literāriem, vizuāliem, audiāliem u.c. veida materiāliem, kas būs pieejami un lejupielādējami digitāli. Ik nedēļu izrādes formāts atšķirsies.

Šonedēļ, 25. martā, savu "izrādi – instrukciju" ar nosaukumu "Pieturzīmes" piedāvās dramaturģe Linda Rudene. Izrādes dalībniekiem būs iespēja interaktīvā veidā risināt astoņas klausāmmīklas, kas veltītas latviešu autoru darbiem, kuri atrodami teju katrā grāmatplauktā. Izrādē piedalās aktieris Agris Krapivņickis.

Aizvadītajā nedēļā pie skatītājiem nonāca "Dirty Deal Teatro" dramaturga Jāņa Baloža instrukciju izrāde diviem "Tuvošanās", kas paredzēta izspēlēšanai divatā klātesamībā vai virtuāli. Tā joprojām ir pieejama izspēlēšanai gan latviešu, gan angļu valodā.

Izrāžu cikls norisināsies līdz brīdim, kad atkal varēs atsākt teātra darbību klātienē. Izrādes tiks publicētas "Dirty Deal Teatro" sociālajo tīklu kontos. Visu izrāžu materiāli vienkopus pieejami un lejupielādējami bez maksas saitē šeit.

Atgādinām, ka sakarā ar ārkārtas situāciju valstī un valdības noteiktajiem ierobežojumiem publisku pasākumu rīkošanā "Dirty Deal Teatro" līdz 14. aprīlim ieplānotās izrādes nenotiks. Iegādāto biļešu īpašniekus teātris aicina sekot aktuālajai informācijai teātra mājaslapā un sociālajos tīklos. Par pārcelto izrāžu datumiem informācija sekos pēc ārkārtas situācijas beigām.

Tags

Koronavīruss Covid-19 Dirty Deal Teatro
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form