Leļļu teātrī pirmizrādi piedzīvos Ziemassvētku izrāde 'Sidraba egle'
Foto: Žanete Felsa

Latvijas Leļļu teātrī sestdien, 8. decembrī, gaidāma pirmizrāde jaunam Ziemassvētku iestudējumam "Sidraba egle", ko veido teātra aktrise Arnita Jaunzeme, kurai šī izrāde ir debija leļļu teātra režijā, portālu "Delfi" informē teātra pārstāvji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Ik gadus laumiņas apstaigāja mežu un Ziemassvētku vakarā izvēlējās vienu egli. To viņas noklāja ar vizuļiem un eņģeļa matiem tā, ka egle visa laistījās kā sidrabā," raksta Mirdza Timma savā sirsnīgajā stāstā "Sidraba egle". Savukārt režisore stāsta: ""Sidraba egle" būs īsti muzikāls notikums, kurā piedalīsies vāverēni, putniņi, zaķis, vilks, laumiņa, rūķi un "dzīvas" eglītes. Kura no eglēm šogad iegūs godpilno Sidraba egles titulu? Nāc, skaties izrādi un tu visu uzzināsi..."

Izrādes skatuves noformējuma, leļļu un aktieru kostīmu māksliniece ir Anita Znutiņa-Šēve, komponists – Imants Paura, skaņdarbu aranžētājs - Silvestrs Zemgals. M. Timmas stāstu dramatizējusi Daina Strelēvica. Izrādē piedalās aktieri – Lienīte Osipova, Anrijs Sirmais un Artūrs Putniņš.

Biļetes uz pirmizrādi ir izpārdotas, bet vēl iegādājamas uz izrādi 31. decembrī. Visu decembri "Sidraba egle" viesosies arī uz citām skatuvēm – 8. decembrī Doles tautas namā, 9. decembrī kultūras centrā "Ziemeļblāzma", 11. decembrī Babītes kultūras centrā, 13. decembrī Siguldas Laurenču sākumskolā, 16. decembrī Tīnūžu kultūras namā un 26. decembrī Talsu kultūras namā.

Sekot Latvijas Leļļu teātra jaunumiem var teātra sociālo tīklu profilos "Facebook" un "Instagram", kā arī mājaslapā.

Leļļu teātrī pirmizrādi piedzīvos Ziemassvētku izrāde 'Sidraba egle'
Foto: Žanete Felsa

Tags

Latvijas Leļļu teātris
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form