Liepājas aktieri pirms sezonas sākuma piedāvā ekskluzīvus koncertus teātra pagalmā
Foto: Publicitātes foto

Lai arī Liepājas teātrī izrādes vēl nenotiek un 114. sezonu plānots uzsākt septembrī, teātris piedāvās skatītājiem ekskluzīvus pagalma koncertus "Vasaras vakari Liepājas teātrī", kas notiks septiņos augusta vakaros Teātra ielas 3 pagalmā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Muzikālā un intīmā gaisotnē katru vakaru skatītājus sagaidīs cits muzikālais priekšnesums kāda teātra aktiera izpildījumā. Koncerti notiks trešdienās un ceturtdienās plkst. 19:00, bet noslēgums paredzēts sestdienā, portālam "Delfi" vēsta Liepājas teātris.

Paredzētas dažādas programmas, kurās aktieri izpildīs dziesmas gan latviešu, gan angļu un franču valodās.

Koncertsēriju 5. augustā iesāks Viktors Ellers. Pēc tam skatītājus priecēs Karīna Tatarinova (6. augustā), Sigita Pļaviņa (12. augustā), Agnese Jēkabsone (13. augustā), Everita Pjata-Gertnere (19. augustā), Edgars Pujāts (20. augustā). Noslēguma kopkoncerts notiks 29.augustā.

"Šie koncerti teātrim ir nozīmīgi, lai skatītāji dzīvā gaisotnē beidzot satiktu savus iemīļotos aktierus. Emocionāli teātrim un īpaši teātra trupai ir svarīgi atgriezties uz skatuves un noticēt, ka sajūtas, ko sniedz klātienes uzvedumi, joprojām ir dzīvas.

Šajā laikā mums ir ļotibūtisks skatītāju atbalsts, tāpēc, ņemot vērā valsts noteiktos ierobežojumus, mēs vēlamies atgriezties," par koncertiem saka Liepājas teātra valdes priekšsēdētājs Herberts Laukšteins.

Biļetes jau iespējams iegādāties, bet vietu skaits ir ierobežots! Iespējams iegādāties vietu pie stāvgalda vienai personai par 8 eiro vai sēdvietu komplektu pie galdiņa divām personām par 16 eiro.

Jūlijā Liepājas teātra kase strādā otrdienās (12:00 - 19:00), kā arī piektdienās un sestdienās (12:00 - 16:00), biļetes iespējams iegādāties arī elektroniski www.bilesuparadize.lv.

Katram koncertam paredzētas divas daļas. Pasākuma laikā darbosies kafejnīca. Tā kā pasākumi notiks ārā, teātris iesaka izvēlēties laikapstākļiem atbilstošu apģērbu. Pasākumu pulcēšanāsun norises laikā tiks ievēroti visi valstī noteiktie drošības noteikumi.

Tags

Edgars Pujāts Herberts Laukšteins Karīna Tatarinova Liepājas teātris
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form