Liepājas muzejā būs Liepājas teātra vēsturei veltīta kinopēcpusdiena
Foto: no Liepājas virtuālā kino muzeja krājuma. Indra Briķe un Jānis Makovsksis Liepājā, Pasta ielā.

Liepājas muzeja telpās (K. Ukstiņa ielā 7/9) 30. martā plkst. 16:00 notiks Starptautiskajai teātra dienai veltīta kino pēcpusdiena "Liepājas teātris pagājušā gadsimta astoņdesmitajos", portālu "Delfi" informē muzeja pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Pasākumā būs iespēja noskatīties kādreiz slaveno Liepājas kinoamatieru veidotu materiālu par Teātra dienas krāšņajām svinībām Liepājā, kas vēl ir labā atmiņā daudziem teātra mākslas cienītājiem.

Paredzēts demonstrēt arī Liepājas teātra izrāžu - "Anna Kareņina" (1981), "Trīnes grēki" (1983), "Aija" (1985), "Vējiem līdzi" (1987) ierakstu fragmentus. Savās atmiņās par Liepājas teātri astoņdesmitajos dalīsies tādi savulaik iecienīti un tautā mīlēti aktieri Ilga Martinsone, Zigurds Akmentiņs, Jānis Dreiblats, Gunārs Borgs un citi.

Liepājas muzejs sadarbībā ar Latvijas virtuālo kino muzeju un AS "Liepājas metalurgs" muzeju jau iepriekš rīkojis kino pēcpusdienas veltītas pilsētas mākslas dzīvei astoņdesmitajos gados un leģendām apvītajai futbola vēsturei, kas bija labi apmeklēti un gan tā laika līdzgaitniekiem, gan arī jaunajai paaudzei atklāja emocionālus stāstījumus par pieredzēto.

Tags

Liepājas teātris Teātra diena
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form