Liepājas teātra pagalmā šovasar būs brīvdabas koncerti
Foto: Publicitātes foto

Arī šovasar Liepājas teātris skatītājiem piedāvās brīvdabas koncertu programmas ciklā "Vasaras vakari Liepājas teātrī", skatītājus aicinot Liepājas teātra topošās mazās zāles pagalmā Teātra ielā 3. Šogad būs iespēja apmeklēt divas koncertprogrammas – "Laternu stundā" un "Akāciju palags", portālu "Delfi" informē teātra pārstāve Zanda Borga.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

2020. gada vasarā tika aizvadīti astoņi koncerti, no kuriem pieci aktieru solokoncerti un trīs kopkoncerti. "Tobrīd, vēl nezinot, ka pandēmija pasaulē turpināsies tik ilgi, skatītājiem tika apsolīts šādus vasaras vakarus teātrī atkārtot, tādējādi nodrošinot jaunas un skaistas tradīcijas aizsākšanos Liepājā," vēsta Borga.

Šogad skatītājiem pagalmā tiks piedāvātas divas jaunas koncertprogrammas – "Laternu stundā", kura izskanēs septiņos koncertos no 7. līdz 11. jūlijam, un "Akāciju palags", kas paredzēta no 27. jūlija līdz 1. augustam. Abos koncertos kopā piedalīsies gandrīz visa Liepājas teātra aktieru trupa. Viņus pavadīs Liepājas mūziķi Normunda Kalniņa vadībā, kurš ir veicis arī lielu muzikālā materiāla atlases darbu.

Katra programma veltīta vienam no diviem izciliem komponistiem – Raimondam Paulam un Imantam Kalniņam. Šie komponisti izvēlēti, jo abi ilgus gadus veltījuši tieši teātra izrāžu mūzikas radīšanai, kas arī ņemta par pamatu programmu izveidē. Raimonda Paula ciklā "Laternu stundā" skanēs gan Liepājas teātra, gan citu teātra izrādēm komponētā mūzika – "Dāmu paradīze", "Jauko māņu diena", "Meža gulbji", "Māsa Kerija" u.c., savukārt Imanta Kalniņa programmā "Akāciju palags" izskanēs dziesmas, kas rakstītas tieši Liepājas teātra izrādēm, piemēram, "Brēmenes muzikanti", "Mīla, džezs un velns", "Trīs musketieri", "Princis un ubaga zēns", "Lilioms" u.c.

Koncertprogrammas veido režisors Herberts Laukšteins, horeogrāfe Inga Krasovska un mākslinieces – Zigrīda Atāle un Aurika Feldmane.

Katram koncertam paredzētas divas daļas. Pasākuma laikā darbosies kafejnīca. Tā kā pasākums notiks ārā, organizatori iesaka izvēlēties laikapstākļiem atbilstošu apģērbu.

Biļešu tirdzniecība tiks uzsākta 8. jūnijā plkst. 12:00, vietu skaits ierobežots. Biļetes iespējams iegādāties "Biļešu paradīzes" un Liepājas teātra kasēs.

Liepājas teātra pārstāve atgādina – šobrīd noteikumi paredz, ka pasākumus apmeklēt klātienē iespējams tikai tiem skatītājiem, kuri ir vakcinēti pret Covid-19, kā arī tiem skatītājiem, kuri Covid-19 pārslimojuši. Ierodoties uz koncertu, skatītājiem būs jāuzrāda ieejas biļete kopā ar derīgu pasi vai ID karti un Covid-19 sertifikātu. Ieejas biļete būs derīga tikai kopā ar minēto sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu. Teātris aicina skatītājus sekot līdzi valdības lēmumiem, kas laika gaitā var mainīties.

Tags

Imants Kalniņš Liepājas teātris Raimonds Pauls
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form