Liepājas teātris augustā rīko Atvērto teātra dienu
Foto: Publicitātes foto

Jau vairākus gadus Liepājas teātris ver durvis saviem skatītājiem, ļaujot ielūkoties teātra aizkulisēs, kas ikdienā paliek slēgtas. Arī šogad ¬¬ pirms 112. sezonas uzsākšanas tiks rīkota Atvērtā teātra diena, piedāvājot dažādas aktivitātes, lai labāk iepazītu teātri. Ikviens interesents teātrī tiks gaidīts sestdien, 25. augustā, no pulksten 11 līdz 18, portālam "Delfi" stāsta teātra pārstāve Zanda Borga.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Apmeklētājiem no pulksten 11.30 līdz 15 būs iespējams piedalīties Orientēšanās sacensībās, meklējot slēptos objektus teātra telpās un risinot dažādus uzdevumus, taču, atšķirībā no citiem gadiem, netiks piedāvātas ekskursijas pa teātri, jo jaunajā sezonā tās tiks rīkotas vairākas reizes mēnesī un būs pieejamas ikvienam

No pulksten 13 līdz 16 būs iespējams apmeklēt šuvēju darbnīcu — aplūkot gan kostīmu skices, gan pašus kostīmus, kā arī noskaidrot, cik ilgā laikā top izrādei paredzētie tērpi. Tā kā darbnīca nav pārāk liela, viesošanās tajā notiks rindas kārtībā. Lai gaidīšana būtu priecīgāka, apmeklētāji varēs piedalīties viktorīnā, ne tikai atbildot uz jautājumiem, bet arī uzzinot interesantus faktus pa teātri.

No pulksten 11 dienas garumā būs iespēja aplūkot visa repertuāra afišu izstādi un nobalsot par mīļāko, labāko, skaistāko afišu. Vēl no pulksten 11.30 līdz 14 apmeklētājiem būs iespējams savā rīcībā iegūt skaistus momentfoto.

Pulksten 11.30 gaidāma teatrāla reportāža no notikuma vietas, saruna ar inženieriem, kā arī tikšanās ar Mārvinu Gudmenu, kurš pēc tam visu klātbūtnē dosies ceļojumā uz Tranaju.

Vakara noslēgums paredzēts pulksten 17, kad Skatītāju zālē notiks diskusija ar skatītājiem "Kā top izrāde?". Tajā piedalīsies režisors Valters Sīlis, dramaturģe Rasa Bugavičute-Pēce, scenogrāfs Uģis Bērziņš un citi, kas palīdz tapt šīs sezonas pirmajai pirmizrādei "Liepāja - Latvijas galvaspilsēta". Klausītāji varēs uzzināt, kā tapis dramaturģiskais materiāls, kāds ir dekorāciju ceļš līdz skatuvei, kā režisors strādā ar aktieriem u.c. Iestudējums pirmizrādi piedzīvos 8. septembrī, kad tiks atklāta teātra 112. sezona.

Visi Atvērtā teātra dienas pasākumi ir bez maksas.

Tags

Liepājas teātris Valters Sīlis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form