Nacionālais teātris skatītājiem piedāvā Gadumijas koncertu
Foto: Publicitātes foto

Latvijas Nacionālajā teātrī no 18. - 29. decembrim būs skatāms īpašais Gadumijas koncerts. Scenogrāfa Aigara Ozoliņa veidotajā skatuves telpā režisore Indra Roga aicina atskatīties uz aizvadīto gadu un pasapņot par nākošo.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Latvijas ainavas, ģimenes bildes vai dzīvnieku foto joprojām grezno mūsu mājas kalendārus, ko gada beigās noņemam no sienas un liekam vietā jaunus.

Bet - pirms tos ielikt plauktā vai izmest, ir vērts tos pāršķirstīt - starp gada priecīgajām dienām droši vien slēpjas arī skumjās, tomēr laiks skrien tik ātri, ka katrs no jums būs pārsteigts - vai tiešām tas viss noticis viena gada laikā!?

Koncerta 1. daļā, atskatoties uz visu, kas bijis, koncerta 2. daļā - ļaujoties sapņiem par jauno, atnākošo, šoreiz 2015. Pazīstamas un piemirstas dziesmas, džeza piesitiens, mazliet sentimenta un dzirkstošs šampanietis, bet tam visam pāri - teātra spēles prieks.

Piedalās: Marija Bērziņa, Egils Melbārdis, Dita Lūriņa, Ģirts Liuziniks, Līga Zeļģe, Mārtiņš Egliens, Zane Jančevska, Agnese Cīrule, Evija Skulte, Uldis Anže, Voldemārs Šoriņš.

Muzikālais vadītājs un dziesmu aranžētājs Raimonds Petrauskis, izrādē piedalās trio "Xylem"- Raimonds Petrauskis, Oskars Petrauskis, Rihards Zaļupe.

Skan dažādu laiku melodijas – Raimonda Paula "Sniegavīrs", "Jaunais gads", "Vectētiņš un vecmāmiņa", "Paldies Jums", Jāņa Sildega "Reiz manā bērnībā", Arvīda Žilinska "Laba slava sniedziņam", Elgas Igenbergas "Sniegpulkstenītis" un daudzas citas dziesmas.

Kostīmu māksliniece Elita Patmalniece, horeogrāfe Liene Stepena, gaismu mākslinieks Igors Kapustins, Lindas Ģībietes un Toma Zeļģa video

Tags

Dita Lūriņa Egils Melbārdis Elita Patmalniece Evija Skulte Ģirts Liuziniks Latvijas Nacionālais teātris Marija Bērziņa Mārtiņš Egliens Oskars Petrauskis Rihards Zaļupe Zane Jančevska Uldis Anže Voldemārs Šoriņš
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form