Nacionālajā teātrī top iestudējums 'Gribu ziemu. Īsto!'
Foto: Publicitātes attēli

Latvijas Nacionālā teātra LMT Jaunajā zālē top jauna "īsto" projektu sērijas izrāde "Gribu ziemu. Īsto!", kas pirmizrādi piedzīvos 11. decembrī, informē teātra pārstāve Līga Rimšēviča.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā parasti "īstajām" izrādēm, arī koncertam "Gribu ziemu. Īsto" nav viena autora, tas ir visu izrādē iesaistīto aktieru radošs kopdarbs, kurā katrs ieliek savu personisko pieredzi un piedzīvojumus. Tradicionāli šajā projektā iesaistās mūziķis un dziedātājs Kārlis Kazāks un gaismu māksliniece Lienīte Slišāne, akcentēja Rimšēviča.

Līdz šim "īsto" izrāžu sērijā ir tapušas izrādes "Īstie Ziemassvētki", "Īstie Jāņi", "Īstais teātris" un "Īstā bērnība".

Izrādē piedalīsies Jānis Vimba, Mārtiņš Egliens, Kaspars Zvīgulis, Mārtiņš Brūveris, Arturs Krūzkops, Ģirts Liuziniks, Jānis Āmanis, Marta Grase, Agnese Cīrule, Ilze Blauberga, Raimonds Celms, Kristaps Ķeselis un Kārlis Kazāks.

Tags

Ģirts Liuziniks Kārlis Kazāks Latvijas Nacionālais teātris Mārtiņš Egliens
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form