Nacionālajā teātrī top teātra dienas koncerts 'Divi vienā'
Foto: Publicitātes attēls

Jau tradicionāli marta nogalē Latvijas Nacionālajā teātrī top Teātra dienas koncerts, kas šoreiz tas sastāvēs no divām žanriski un intonatīvi atšķirīgām daļām. Koncerta koncepts atspoguļojas nosaukumā "Divi vienā", ar apakšvirsrakstiem "Poēma par skatuvi" un "Circeņa pavasaris", portālu "Delfi" informē teātra pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Koncerta režisors ir Edmunds Freibergs, Circeņa Driskas lomā – aktieris Jānis Skanis.

"Teātra dienas koncerti ir viens no kaislīgāk apspriestiem Nacionālā teātra "izstrādājumiem", ar kuru sacensties var tikai jaunākais Gadumijas koncerts. Tādēļ šoreiz pie Teātra dienas koncerta veidošanas strādāts ļoti nopietni un rezultāts būs "Divi vienā"," par iestudējumu raksta tā veidotāji.

Pirmajā daļā "Poēma par skatuvi" skanēs arī fragmenti no kādreiz nozīmīgām Nacionālā teātra izrādēm "Sfinksa", "Indriķa hronika", "Kerija. Retrospekcija", "Leo. Pēdējā bohēma", kā arī mūzikla "Bāskervilu leģenda". Otrajā daļā "Circeņa pavasaris" būs izklaides programma ar Nacionālā teātra asprātīgāko un dziedošāko aktieru piedalīšanos. Iestudējumā atkal būs redzams Jāņa Skaņa tēls Circenis, bet konferansjē pienākumus ir uzņēmies pats koncerta režisors un skatuves personība Edmunds Freibergs.

Koncertā piedalās: Marija Bērziņa, Dace Bonāte, Madara Botmane, Indra Burkovska, Daiga Gaismiņa, Dita Lūriņa, Anna Klēvere, Maija Doveika, Līga Zeļģe, Laura Siliņa, Ainārs Ančevskis, Uldis Anže, Jānis Āmanis, Mārtiņš Brūveris, Uldis Dumpis, Mārtiņš Egliens, Juris Hiršs, Ģirts Jakovļevs, Normunds Laizāns, Ģirts Liuziniks, Mārcis Maņjakovs, Egils Melbārdis, Jānis Skanis, Voldemārs Šoriņš, Māra Zemdega, Rasma Garne, Lolita Cauka, Edmunds Freibergs, Ivars Puga, Valdis Zilveris, Līga Liepiņa, Gundars Grasbergs.

Scenārija autors Edmunds Freibergs, tekstu līdzautors Jānis Skanis, scenogrāfs Aigars Ozoliņš, kostīmu mākslinieces Ieva Kundziņa un Jurate Silakaktiņa, muzikālais vadītājs Valdis Zilveris, horeogrāfs Alberts Kivlenieks, gaismu mākslinieks Oskars Pauliņš, video mākslinieks Toms Zeļģis, vokālais pedagogs Andris Daņiļenko, producents Jānis Kaijaks.

Tags

Edmunds Freibergs Jānis Skanis Latvijas Nacionālais teātris Marija Bērziņa Teātra diena
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form