Nacionālajā teātrī top Tomasa Manna 'Avantūrista grēksūdze'
Foto: LETA

Latvijas Nacionālajā teātrī top Tomasa Manna "Avantūrista grēksūdze" Mihaila Gruzdova režijā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā portālu "Delfi" informē teātra pārstāvji, pirmizrāde gaidāma 22. oktobrī.

Kaut arī plaši pazīstams kā biezu filozofisku un eksistenciālu romānu autors, Tomass Manns savā pēdējā darbā ķeras pie piedzīvojumiem, dēkām un, kā rāda nosaukums – avantūrām, lai runātu par to, ka izdzīvošanai modernā sabiedrībā nepieciešami sakari un drosme.

Lugas galvenais varonis Fēlikss Kruls ir nabags no dižciltīgas ģimenes, kurš spiests dzīvē tikt uz priekšu pats saviem spēkiem. Vēriens un veiksme, ar kādu no viena piedzīvojuma viņš metas otrā, ir apbrīnojami un spēles noteikumi viņu nebiedē – viņa ceļš ved gan cauri dažādām gultām, gan citu kabatām, gan svešu identitāti.

Lomās: Uldis Siliņš, Ivars Puga, Zane Dombrovska, Daiga Gaismiņa, Zane Jančevska, Dita Lūriņa, Mārtiņš Brūveris, Raimonds Celms, Ģirts Liuziniks, Juris Hiršs, Juris Hiršs, Jurģis Spulenieks, Sanita Pušpure, Liene Sebre, Evija Skulte, Gunta Virkava, Kristaps Ķeselis.

Tags

Juris Hiršs Dita Lūriņa Ģirts Liuziniks Zane Dombrovska Evija Skulte Ivars Puga Gunta Virkava Jurģis Spulenieks Zane Jančevska Latvijas Nacionālais teātris
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form