Noskaidroti Liepājas teātra sezonas labākie aktieri un iestudējumi
Foto: Māriņš Vilkārsis

Liepājas teātra skatītāji par labāko aizvadītās sezonas izrādi atzinuši Lauras Grozas-Ķiberes iestudēto darbu "Ziloņcilvēks", portālu "Delfi" informē teātra pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Skatītāju aptaujas rezultātu paziņošana notika, slēdzot teātra 109. sezonu, 10. jūnijā, pēc izrādes "Mūsu pilsētiņa". Šis Gaļinas Poliščukas iestudējums ieguvis otro vietu skatītāju vērtējumā, bet trešo Viestura Meikšāna izrāde "Portreti. Vilki un avis".

Par labāko aktrisi tika atzīta Inese Kučinska, par labāko aktieri – Egons Dombrovskis, par labāko aktrisi otrā plāna lomā – Anete Berķe, bet par labāko aktieri otrā plāna lomā – Gatis Maliks.

Aptauja tiek rīkota jau devīto gadu pēc kārtas, lai uzzinātu skatītāju viedokli par teātra sezonu – ikviens tika aicināts nobalsot par labāko iestudējumu un aktieriem. Balsojumā piedalījās gandrīz 600 skatītāji. Rezultātus paziņoja Liepājas Kultūras pārvaldes vadītājs Juris Jirgens.

Vērā tika ņemts elektroniskais balsojums, balsojums teātrī, kā arī četru teātra kritiķu viedoklis.

Savukārt 15. jūnijā savu vērtējumu par sezonu izteiks arī teātra kritiķi un eksperti, paziņojot šīs sezonas "Spēlmaņu nakts" nominācijas. Šogad teātru darbu vērtēja eksperti – Silvija Radzobe, Mārīte Gulbe, Līga Ulberte, Maija Uzula-Petrovska un Atis Rozentāls.

Foto: "Ziloņcilvēks" Liepājas teātrī

Tags

Egons Dombrovskis Gaļina Poļiščuka Inese Kučinska Laura Groza-Ķibere Liepājas teātris Viesturs Meikšāns
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form