Ir noslēdzies ikgadējais skatītāju balsojums, ko jau devīto gadu rīko Valmieras teātris sadarbībā ar atbalstītājiem. Par gada labāko izrādi skatītāji atzinuši pavasarī, pirmās ārkārtējās situācijas laikā režisores Ineses Mičules darbu "Visas labās lietas". Iestudējums ir Mārtiņa Meiere monizrāde un viņš ieguvis vienu no sezonas skatītāju simpātiju balvām.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ik gadu skatītāji ar savām balsīm nosaka aizvadītās sezonas iemīļotākos māksliniekus un izrādi. Lai gan tradicionālā gada noslēguma balvu pasniegšanas ceremonija šogad izpaliek, balsojuma laureāti tika sumināti ar balvām no atbalstītājiem un ar vislielāko apbalvojumu – skatītāju atzinību.

2019./2020. gada sezonas simpātiju balva "Skatītāju balss"

Šogad skatītāji savu balsi varēja atdot tikai elektroniski. Skatītāji noteica labākās aktrises un labākos aktierus, nenodalot pirmā un otrā plāna lomas. Šogad skatītāju balsojums pilnībā sakritis ar teātra kolēģu iekšējo vērtējumu. Skatītāju simpātiju balvu saņēma aktrise Māra Mennika un trešo gadu pēc kārtas par savu favorīti teātra apmeklētāji atzinuši Elīnu Vāni.

Kungu konkurencē skatītāju atzinību guvis aktieris Rihards Jakovels un otro gadu pēc kārtas arī Mārtiņš Meiers.

Šogad gan skatītājiem, gan kolēģiem pirmo reizi bija iespēja balsot kategorijā "Gada debija". Skatītāji par labāko atzinuši Sandi Rungi.

"Gada izrādes" titulu izpelnījusies monoizrāde "Visas labās lietas" Inese Mičules režijā ar Mārtiņu Meieru galvenajā lomā.

2019./2020. gada sezonas labākie mākslinieki teātra iekšējā balsojumā

Valmieras teātra iekšējā balsojumā, nenodalot pirmā un otrā plāna lomas, par pagājušās sezonas labākajām aktrisēm atzītas Māra Mennika un Elīna Vāne, bet labāko aktieru balvu saņēma Rihards Jakovels un atkārtoti Mārtiņš Meiers. Iekšējā vērtējumā par labākajiem kategorijā "Gada debija" atzīti Diāna Krista Stafecka un Sandis Runge, kas šajā sezonā uzsāka savas gaitas kā Valmieras teātra štata aktieri.

Gada tehniskā darbinieka balva šogad piešķirta uzvedumu daļas direktora palīgam Ričardam Pūgulim. Iekšējā balsojuma laureātu apbalvošanu atbalstīja Valmieras pilsētas pašvaldība.
Pērn skatītāju balsojumā balvas saņēma aktrises Ieva Puķe un Elīna Vāne, bet par labākajiem aktieriem tika atzīti Mārtiņš Meiers un Imants Strads.

"Gada izrādes" titulu saņēma izrāde "Hamlets" Indras Rogas režijā.

Valmieras teātris saka lielu paldies visiem skatītājiem un teātra draugiem par mīlestību un atbalstu šajā neparastajā laikā.

Tags

Rihards Jakovels aktieris Mārtiņš Meiers Elīna Vāne Inese Mičule Māra Mennika Valmieras teātris
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form