Pārcelta LKA studentu diplomdarba iestudējuma pirmizrāde
Foto: Evija Pintāne

Latvijas Kultūras akadēmijas (LKA) Starptautisko sakaru un komunikācijas speciāliste portālam "Delfi" pavēstījusi, ka pagājušajās nedēļas LKA ziņā par LKA studentu diplomdarba izrādi "Sapnis vasaras naktī", kas Elmāra Seņkova režijā šobrīd tiek iestudēta uz Latvijas Nacionālā teātra lielās skatuves, ir bijusi kļūda – norādīts neprecīzs pirmizrādes datums.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Diplomdarba izrāde notiks nevis 7. augustā, bet gan 19. septembrī plkst. 19:00, savukārt nākamā izrāde – 3. oktobrī plkst. 19:00 LKA Skatuves mākslas festivāla "Patriarha rudens" programmā.

"LKA lūdz atvainošanu par kļūdaini izsludināto pirmizrādi 7. augustā. Izrāde 7. augustā nenotiks. Uz šo izrādi iegādātās biļetes derīgas izrādes apmeklējumam 3. oktobrī vai arī nododamas "Biļešu paradīzes" kasēs," raksta LKA pārstāvji.

Jūlijā un augusta pirmajā pusē uz Latvijas Nacionālā teātra lielās skatuves top Latvijas Kultūras akadēmijas Dramatiskā teātra aktiermākslas un režijas studentu diplomdarba izrāde "Sapnis vasaras naktī" Elmāra Seņkova režijā.

Režisors - Elmārs Seņkovs, režisora asistents - Toms Treinis, horeogrāfija - Agate Bankava, scenogrāfija - Evija Pintāne, kostīmu māksliniece - Marija Rozīte-Vītola, mūzikas autors - Mārtiņš Zariņš, gaismu mākslinieks - Oskars Pauliņš, video mākslinieks - Toms Zeļģis, kursa vadītāja - Māra Ķimele.

Tags

Elmārs Seņkovs Latvijas Kultūras akadēmija Patriarha rudens
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form