Rīgā varēs noskatīties Džilindžera iestudējumu Daugavpils teātrī 'Iemīlējās muļķis muļķītē'
Foto: Sandra Rogozina

Daugavpils teātra dienu Rīgā laikā 19. aprīlī Latvijas Nacionālajā teātrī varēs noskatīties Daugavpils teātra viesizrādi "Iemīlējās muļķis muļķītē". Šī izrāde ir režisora Dž. Dž. Džilindžera debijas izrāde Daugavpils teātrī, kas savu pirmizrādi piedzīvojusi 2016. gada decembrī, portālu "Delfi" informē teātra pārstāvji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Iestudējums "Iemīlējās muļķis muļķītē" vēsta par diviem dažādiem cilvēkiem, kuru ceļi krustojās. Abi liekas pilnīgi pretstati: Džuljeta ir muļķīte, kura visā raugās ar mīlestības pilnām acīm, Rahmanovs – cinisks burvju mākslinieks, kurš pavada savas dienas, apmuļķojot cilvēkus. Šīs divas pasaules saduras, un abu dzīve neatgriezeniski mainās.

Vienu no šīs izrādes titullomām spēlē pazīstamais aktieris Andris Bulis, kurš intervijās atzinis, ka darbs pie šīs izrādes licis arī viņam pārdomāt savu dzīvi un izvēlētos dzīves ceļus. "Tas ir stāsts par cilvēku likteņiem un par tām izvēlēm, kas ietekmē mūsu turpmāko dzīvi," tā izrādi raksturo aktieris Andirs Bulis.

Savukārt galvenās varones lomā iedzīvojusies Daugavpils teātra jaunā aktrise Zanda Mankopa, par kuru teātra kritiķis Atis Rozentāls izrādes "Iemīlējās muļķis muļķītē" recenzijā atzīmējis: "Jaunā aktrise Zanda Mankopa, kura pagājušajā sezonā debitēja izrādē "Bīstamais pagrieziens", paveic sarežģītu uzdevumu, turklāt spēj pārliecināt par savas varones jūtu patiesumu."

Iestudējuma "Iemīlējās muļķis muļķītē" skatuves noformējumu veidojis scenogrāfs Kristians Brekte, kostīmu māksliniece – Anna Heinrihsone, gaismu māksliniece – Jūlija Bondarenko. Izrādē izmantota Kārļa Lāča oriģinālmūzika.

Biļetes nopērkamas Latvijas Nacionālajā teātrī, "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā.

Tags

Andris Bulis Daugavpils teātris Dž.Dž.Džilindžers Latvijas Nacionālais teātris
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form