'Spēlmaņu nakts' balvu par mūža ieguldījumu piešķir Andrim Freibergam un Večellai Varslavānei
Foto: DELFI

"Spēlmaņu nakts" 2013./2014.gada sezonas nominantu un Latvijas Teātra Zelta fonda dalībnieku godināšanas pasākumā balva par mūža ieguldījumu piešķirta scenogrāfam Andrim Freibergam un kostīmu māksliniecei Večellai Varslavānei.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā nformēja Latvijas Teātra darbinieku savienībā, ar mecenātu Borisa un Ināras Teterevu atbalstu Latvijas Nacionālā teātra Baltajā zālē godināti Latvijas Teātra Zelta fonda dalībnieki. Šogad Teātra Zelta fondā uzņemti divi skatuves mākslinieki - bijušā Jaunatnes teātra aktrise Velta Skurstene un Latvijas Nacionālā teātra aktieris Jānis Kubilis.

Patlaban Latvijas Teātra Zelta fondā ir 16 skatuves mākslinieki vecmeistari un ar teātra mākslu saistīti cilvēki - Elvīra Baldiņa, Gunārs Zemgals, Helga Dancberga, Jūlija Vilgerte-Zveja, Kārlis Zariņš, Līvija Akurātere, Ļevs Birmanis, Ļubova Beļikova, Ņina Ņeznamova, Uldis Dumpis, Vera Valtere-Gribača un Žermēna Heine-Vāgnere, Venta Vecumniece, Gunārs Placēns, Ruta Birgere un Māra Zemdega.

Tags

Spēlmaņu nakts
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form