Teātra dienā JRT bez maksas piedāvā noskatīties savu leģendāro 'Revidentu'
Foto: Gints Mālderis

Sākot no 27. marta, Starptautiskās teātra dienas, līdz 29. martam Jaunais Rīgas teātris brīvpieejā piedāvā noskatīties vienu no saviem leģendārākajiem iestudējumiem – Nikolaja Gogoļa "Revidentu" Alvja Hermaņa režijā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Iestudējums pirmizrādi piedzīvoja 2002. gada 14. februārī un tika nospēlēts 286 reizes 12 gadu garumā.

"Izrāde, kura kļuva par Jaunā Rīgas teātra vizītkarti. Izrāde, kura piesaistīja mūsu teātrim ne tikai intelektuālo publiku, bet visas Latvijas iedzīvotājus [..] Ar šo izrādi arī pa īstam sākās mana un JRT starptautiskā dzīve. Šajā izrādē es sapratu, ka būt snobam, protams, ir ļoti patīkami, bet teātrī tomēr vislabāk ir runāt par cilvēciskām, vienkāršām un stiprām lietām. Par pašu galveno, no kā sastāv cilvēka dzīve," rakstījis Alvis Hermanis ("Alvis Hermanis". "Neputns". 2016)

Iestudējumā galvenajās lomās – visi labākie JRT aktieri: Vilis Daudziņš, Gundars Āboliņš, Andris Keišs, Guna Zariņa, Baiba Broka un citi.

Tags

Paliec mājās Alvis Hermanis Jaunais Rīgas teātris Teātra diena Vilis Daudziņš
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form