Dzeltenais brīdinājums: Rīgā un Latvijas ziemeļu pusē izveidojusies bieza migla
Foto: F64

Pirmdienas pievakarē Rīgā, kā arī valsts ziemeļu un ziemeļrietumu daļā izveidojusies bieza migla, tāpēc Latvijas Vides ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC) izsludinājis dzelteno brīdinājumu, liecina LVĢMC mājas lapā pieejamā informācija.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Dzeltenais brīdinājums nozīmē, ka prognozētie hidrometeoroloģiskie apstākļi nav bīstami, taču, ja plāno aktivitātes, kuras tie var ietekmēt, jābūt uzmanīgiem, kā arī jābūt informētiem par gaidāmajām izmaiņām, un nav lieki jāpakļauj sevi riskam.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) izplatījis paziņojumu, ka pirmdienas vakarā Rīgā ir izveidojusies migla ar redzamību 200-500 metri, kas saglabāsies līdz nakts pirmajai pusei.

Brīdinājums spēkā no pirmdienas pulksten 17.10 līdz pulksten 21.

VUGD norāda, ka migla skar plašas teritorijas, atsevišķās vietās migla var būt ļoti bieza.

Tā var ietekmēt ikdienas gaitu aktivitātēm, kas paredzētas ārā, var izraisīt lidojumu kavēšanos, apgrūtināt braukšanas apstākļus, kā arī prasīt ilgāku laiku pārbraucieniem.

Tags

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests VUGD
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form