Sniegs apgrūtina braukšanu pa vietējas nozīmes ceļiem Vidzemē, Latgalē, vietām Kurzemē
Foto: Publicitātes foto

Trešdienas rītā, pulksten 6.30 vietējie ceļi daudzviet, īpaši Vidzemē un Latgalē, kā arī vietām Kurzemē ir sniegoti, braukšanas apstākļi tur ir apgrūtināti. Cēsu, Alūksnes, Daugavpils un Krāslavas apkaimē sniega dēļ ir īpaši apgrūtināta braukšana pa vietējiem autoceļiem, (LVC).

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Vienlaicīgi, sākoties atkusnim daudzviet, pārsvarā Kurzemē un Zemgalē uz grants autoceļiem ir novērojams šķīdonis – pārmitrināts grants segums zaudē nestspēju un braukšanas apstākļi pasliktinās. Lai nestspēju zaudējušie autoceļi netiktu neatgriezeniski sabojāti, uz tiem tiek ieviesti autotransporta masas ierobežojumi – tiek liegta pārvietošanās transportam, kas smagāks par 10 tonnām.

Šobrīd transportlīdzekļa masas ierobežojumi ieviesti jau 112 grants ceļu posmos, norāda LVC.

Trešdienas rītā autovadītājiem ir jābūt īpaši uzmanīgiem, izvēloties autoceļa seguma stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un ievērojot drošu distanci ar priekšā braucošajiem transportlīdzekļiem, aicina uzņēmumā.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.