Naktī uz ceturtdienu vietām sabiezēs migla, pēcpusdienā saule gaisu sasildīs līdz +24..+27 grādiem, nedaudz vēsāks laiks saglabāsies daļā piekrastes. Dažviet Kurzemē iespējams lietus un pērkona negaiss.

Līdzīga gaisa temperatūra gaidāma līdz nedēļas beigām. Brīžiem debesis pārklās mākoņi, vietām īslaicīgi līs un var dārdēt pērkons. Nakts un rīta stundās daudzviet veidosies migla, gaisa temperatūra vietām noslīdēs nedaudz zem +10 grādiem.

Saskaņā ar pašreizējo "Global Forecast System" prognozi būtiska gaisa temperatūras pazemināšanās gaidāma no otrdienas, 11. septembra.

Tuvāko dienu maksimālā gaisa temperatūra būs tuvu siltuma rekordiem. 2008. gada 7. septembrī gaisa temperatūra pakāpās līdz pat +30,1 grādam, un tas ir vēlākais 30 grādu karstums Latvijas meteoroloģisko novērojumu vēsturē.

Vēlākais datums, kad gaisa temperatūra Latvijas teritorijā pārsniegusi +25 grādu robežu, ir 30. septembris 1942. gadā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.

Pagājušajā gadā augstākā gaisa temperatūra septembrī bija +23,8 grādi 10. datumā Jēkabpilī. 2016. gadā tie bija +26,5 grādi 11. septembrī Bauskā, savukārt 2015. gada septembra rekords bija +28,2 grādi mēneša 17. datumā Kuldīgā.

Sadaļā Laika ziņas - ik dienas raksti par gaidāmo laiku, ērts apdzīvoto vietu meklēšanas rīks, un precīza informācija par gaisa temperatūru, vēja ātrumu un virzienu, iespējamajiem nokrišņiem un gaisa spiedienu.