Latvijas gada monēta 2018
Kura no 2018. gada kolekcijas monētām ir visizcilākā?
Balso un laimē!
Latvijas banka
Latvijai 100

Balsojuma noteikumus varat izlasīt šeit

 
 

Uzzini vairāk par monētām monetas.bank.lv!

Piedalies sabiedrības aptaujā "Latvijas gada monēta 2018"!
Sadarbībā ar Latvijas Banku AS "DELFI" organizē sabiedrības aptauju, lai balsojumā noskaidrotu 2018. gada izcilāko kolekcijas monētu.

Sabiedrības aptaujas “Latvijas gada monēta 2018” noteikumi

1. Sadarbībā ar Latvijas Banku AS "DELFI" organizē sabiedrības aptauju jeb balsojumu par izcilāko 2018. gada kolekcijas monētu. Balsojumā aicināts piedalīties ikviens interesents.
2. Balsojums notiek no 2019. gada 25. marta līdz 7. aprīlim interneta vietnēs delfi.lv un rus.delfi.lv.
3. Aptaujas dalībnieks balso, atzīmējot izvēlēto monētu. Balsotājs nevar redzēt, cik reižu par katru monētu jau ir nobalsots.
4. Aptaujas dalībnieks drīkst balsot atkārtoti, bet ne biežāk kā reizi dienā par vienu monētu. Dažādās balsošanas reizēs aptaujas dalībnieks var balsot par atšķirīgām monētām.
5. Aptaujas noslēgumā pēc nejaušības principa, t.i., ar savstarpējo sakarību metodes palīdzību, notiek šādu 15 (piecpadsmit) kolekcijas monētu izloze: "Mana Latvija" (trīs eksemplāri), "Medus monēta" (trīs eksemplāri), "Likteņdārzs" (trīs eksemplāri), "Kuršu ķoniņi" (trīs eksemplāri) un "Ģerboņu monēta" (trīs eksemplāri). Balva ir viena monēta no balvu fonda.
6. Lai piedalītos balvu izlozē, pēc izvēlētās monētas atzīmēšanas jāaizpilda izlozes dalībnieka anketa izlecošā logā. Norādītā informācija tiks izmantota tikai un vienīgi saziņai ar balvas laimētāju.
7. Informācija par balsojumā uzvarējušo monētu tiks publicēta līdz 2019. gada 26. aprīlim interneta vietnēs delfi.lv, rus.delfi.lv un bank.lv.
8. Par balvas saņemšanu Latvijas Banka līdz 2019. gada 10. maijam sazināsies ar laimētājiem personiski.
9. Izlozes uzvarētāju vārdi un uzvārdi tiks publicēti Latvijas Bankas interneta vietnē bank.lv.
10. Pilns noteikumu teksts šeit: bank.lv

Lai piedalītos balvas izlozē, aizpildi šo anketu!

Obligāti aizpildāmie lauki.
Tālruņa numurs tiks izmantots tikai, lai ātrāk sazinātos ar laimētāju. Piesakoties šai izlozei, apstiprinu, ka esmu iepazinies ar tās noteikumiem, kā arī piekrītu, ka mani dati tiks apstrādāti šās izlozes ietvaros un balvas laimēšanas gadījumā tiks nodoti Latvijas Bankai.

Nobalso par pagājušā gada
izcilāko kolekcijas monētu!